Flatlands 1.6 edited by warsofwon.FELİX (GÜNCELLENDİ [19.02.2015] )

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce nasıl,yeterlimi vs?

• Kullanılan toplam oy
    11
warsofwon

warsofwon

Üye
    Konu Sahibi
Flatlands 1.6 edited by warsofwon.FELİX (GÜNCELLENDİ [19.02.2015] )
Merhaba Arkadaşlar Flatlands Temasını Bilirsiniz bazı sorunları var ama coğu yönü cok iyidir ios'a benzeyen bu temamızın boyutu bildiğiniz üzere cok hafif filan neyse konuya geliyim ilk calısmam bu tema konusunda alt barı şeffaflaştırmaya calıstım üst barın renkleriyle oynadım filan güncellemelerle geliştirmeyi düşünüyorum tam bir İos teması haline getirmeyi anlayacağınız simdiki versiyonunu sunayım sizlere daha fazla uzatmadan iyi kullanımlar..(whatsapp Görüntüsünü özellikle ekledim :) )

:apple: RESİMLER :apple:

Lütfen İsteklerinizi,sorunlarınızı vs belirtiniz cekinmeden..

:apple: İNDİRME LİNKİ :apple:
V 1.5 (eski.İLK) =
V 1.6(yeni.SON)=

Beklenen Güncellemedeki Özellikler; Alt ve Üst barın şeffaflığı istediğiniz duvar kağıdında aktif olması Teşekkürler.
(İNDİRENLER,BEĞENENLER BEĞENİP YA DA YORUM ATABİLİRMİ ARKADAŞLAR KİMLERİN HOŞUNA GİTMİŞ KİMLER KULLANMIS GÖRMEK İSTİYORUM DA Teşekkürler..)

(@asigsasi ya Teşekkürler..)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Fx.sasser ve Jan

okankayci

okankayci

Üye
Merhaba Arkadaşlar Flatlands Temasını Bilirsiniz bazı sorunları var ama coğu yönü cok iyidir ios'a benzeyen bu temamızın boyutu bildiğiniz üzere cok hafif filan neyse konuya geliyim ilk calısmam bu tema konusunda alt barı şeffaflaştırmaya calıstım üst barın renkleriyle oynadım filan güncellemelerle geliştirmeyi düşünüyorum tam bir İos teması haline getirmeyi anlayacağınız simdiki versiyonunu sunayım sizlere daha fazla uzatmadan iyi kullanımlar..(whatsapp Görüntüsünü özellikle ekledim :) )

:apple: RESİMLER :apple:

Lütfen İsteklerinizi,sorunlarınızı vs belirtiniz cekinmeden..

:apple: İNDİRME LİNKİ :apple:
ellerıne sağlık kardesım transparan toolbarda sorunmu var yoksa arkaplanlı hatalı :)

warsofwon

warsofwon

Üye
    Konu Sahibi
ellerıne sağlık kardesım transparan toolbarda sorunmu var yoksa arkaplanlı hatalı :)
çok teşekkürler hocam aynen transparan toolbarda sorun var cözmeye calısıcam en kısa sürede güncelleme yapılarak.. :)
(istediğiniz duvar kağıdında şeffaf olacak alt ve üst bar yakında inşallah bu temayı baya editlemeyi planlıyorum..)

okankayci

okankayci

Üye
çok teşekkürler hocam aynen transparan toolbarda sorun var cözmeye calısıcam en kısa sürede güncelleme yapılarak.. :)
(istediğiniz duvar kağıdında şeffaf olacak alt ve üst bar yakında inşallah bu temayı baya editlemeyi planlıyorum..)
hadı bakalım yardıma ihtiyacın olursa yazabılırsn :)

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Teşekkürler :) Bir simgeleri bir de üst bar ı şeffaf yapabilirsek acayip bir tema olur :)

MuhammedGMS

MuhammedGMS

Üye
biraz daha geliştirilmesi gerek yinede güzel tema :tşk:

• Beğen
Tepkiler: warsofwon
bbakkus

bbakkus

Üye
@asigsasi eklentiye alır mısın abi

temada alt barı yani geri seçenekler olan yeri komple şeffaf yapar mısın her yer için örn: menü ayarlsr mesajlar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
@asigsasi eklentiye alır mısın abi

temada alt barı yani geri seçenekler olan yeri komple şeffaf yapar mısın her yer için örn: menü ayarlsr mesajlar
toolbar şeffaf olacak ve menü ve seçenekler tuşu da gözükmeyecek olarak istiyorsun doğrumu anladım :)

bbakkus

bbakkus

Üye

bu ss deki siyah fon şeffaf olacak sadece yani arka plandaki resim görünecek

asigsasi

asigsasi

Üye
son link konuya eklenmiştir

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: warsofwon ve Eduardo58
Jan