Flash Player Tüm Sürümleri Tek Başlıkta !!!

Sponsorlu Bağlantılar

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Model ne

• Beğen
Tepkiler: bargnes

gutihaz1

gutihaz1

Üye
emeğine sağlık bomba gibi calışıyor

suleymanx55

suleymanx55

Üye
Arkadaslar şimdi telefonu galaxy note2 flash player yüklüyorum yükleniyor buraya kadar sıkıntı yok ama nedense telefonun web tarayıcısında bir türlü okumuyor rica ediyorum biri yardım etsin . Süleyman saygilarimla
Telefonum note2 flash player uyumlu sürümünü indiriyorurum ama nedense desteklemiyor yok mu yardimci olacak bir arkadas
Arkadaslar şimdi telefonu galaxy note2 flash player yüklüyorum yükleniyor buraya kadar sıkıntı yok ama nedense telefonun web tarayıcısında bir türlü okumuyor rica ediyorum biri yardım etsin . Süleyman saygilarimla
Telefonum note2 flash player uyumlu sürümünü indiriyorurum ama nedense desteklemiyor yok mu yardimci olacak bir arkadas

AirzunSL

AirzunSL

Üye
Note 4 kullanıyorum yeniyim yüklemem lazım mi nerden öğrenebilirim

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
Arkadaslar ben casper via v8 aldim flas playerin son surumunu indirdim ama gene bu yazi cikiyor flas player yukleyiniz diyor ne yapmam lazim yardim edin arkadaslar

bargnes

bargnes

Üye
Ace2 hicbirini acmiyor

civcivim76

civcivim76

Üye
Teşekkürler

gofrettin76

gofrettin76

Üye
4.4.4 Telfona yükledim malesef açılmıyor, sadece siyah bir ekran çıkıyor, adobe gerçekten mobilden desteğini çekiyor sanırım

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Off 4.4.2ye yok

deneysim

Üye
4.1.2 Jelly bean lg e612 için hangisini indirmem gerekiyor?

sakıpk

Üye
eLine sağLk

kemal272727

kemal272727

Üye
İndirdim sağolun ama bi sorun var 4.4.4 kitkat kullanıyorum sony Xperia z2 ama sitelerden Flash destekli birşey izlemek istediğimde eklenti desteklemiyor diyor ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden anlayışınız teşekkürler saygılar

deneysim

Üye
Daha öncedende sordum maalesef cevap alamadım. Lg e612....4.1.2 jelly bean sürümü için hangi flash playerı yüklemem gerektiğini söyleyebilirmisiniz.

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
telefonun kendi tarayıcısında flash player çalışmayanlar Dolphin Tarayıcı ya da Mozilla Firefox indirsin

viran06

viran06

Üye
G2 chrome kendi tarayıcı birde mozilla hic birinde çalışmadi.

The Pancar

The Pancar

Üye
kitkatda çalışmıyor diye biliyorum

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
Görüldüğü gibi dolphin tarayıcı ile çalışıyor

viran06

viran06

Üye
Birde dolphin indirelim bakalim