Flash Player Tüm Sürümleri Tek Başlıkta !!!

Sponsorlu Bağlantılar

akdi

Üye
Meraba arkadaslar bende samsung galaxi s3 gt i9300 java destekli telefon var yurt disi ONA FLASH PLAYER BULAMADIM BULMAMA YARDIMCI OLACAK ARKADAS VARMI ACABA BANA

ec038

Üye
Tskler :))

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

81kumcu

Üye
arkadaslar ben 4.1.2 flash indiriyorum paket cozumlemede sorun var diyor yardımcı olabilrseniz sevinirim

abidik003

Üye
çok teşekkürler kardişim

• Beğen
Tepkiler: kewell777

sahil prensii

Üye
bn samsung gt-s5830i kullanyorum ama youtubeden baska sitede video acamyorum

987ahmet

Üye
eyv

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

gokay03

gokay03

Üye
Bnde vodafone 858 smart var cyanogen mod 9 yuklu hngisini indireyim

alevtopu

Üye
çok teşekkürler
güncellemeden sonra üzülmüştüm flash desteği gitti diye

yasindeniz

Üye
4.1. de flash desteği olmadığı için cromo dan ve kendi bowser indan da android için destek kesildiği içün yüklemenin bir anlamı olmaz o programlarda kullanamazsınız ama mozilla ve boat browser ki boat browser tam uyumlu ve hızlı üstelikte bilgisayarda girildiği gibi sitelere girilebiliyor.boat browser ve mozillada plugin yani eklentiler kısmını aktif etmeniz yeterli ve flash player ı kurun denedim açıyor tüm flash uygulamaları dizisiteleri vs sorunsuz çalışıyor

Ahmet___58

Üye

Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.58) son versiyonu az önce indirdim bu adresten sizde dilerseniz indirebilirsiniz. Konuda emeği geçen arkadaşada teşekkürler.

jackal971

Üye
teşekkürler güzel paylaşım

adorazo

Üye
Internet ten dogrulama sitesine giremiyor sayfa yükleniyor ama görüntü yok s3 ten giriuorum şimdiden teşekkürler

xanax84

xanax84

Üye
S3 için hangisini yuklemem gerekiyor

muratci9

Üye
tşekkürler

frezby1

frezby1

Üye
galaxy s4 icin flas player lazim burdaki paylasimlar cok guzel ama hic biri olmadi telfindaki android surumum 4.2.2 jelly bean simdiiden cok tesekkur ederim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Emeğine sağlık :oke:

• Beğen
Tepkiler: Dede

efsne

Üye
Benim tel. Turkcell T 10 flash player yukledigimde paket ayristirma hatasi. Veririr tele. Yuklenmiyo

Üst Alt