FLASH..FLASH.. ANDROiD JAVA EMULATORU ARTIK ANDROiD'TE JAVA OYUN PROGRAM KURABiLECEKSiNiZ

• 27 Nisan 2011
  • 67145 Okunma
  • 111 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >

Android telefonlara bu uygulama sayesinde jar uzantılı uygulamaları rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
    program apk formatlıdır.
    Bunun için yazilimi indirip telefonunuza yükleyin jar uzantılı uygulamaları kartınıza atın programı açın karta attığınız java uygulamayı bulun ve program ile yükleyin resimlerde görüldüğü üzere iş bankasının anroid için yapılmamış olan cep anahtar uygulaması yüklenmiş ve htc desireden ekran görüntüsü şahsen tarafımdan alınmıştır buyrun indirin diğer telefonlar da deneyen arkadaşlar yorum yazsın hangi telefonlarda uyumsuz bilmiş oluruz.emege saygı:evet:

link: Hotfile.com: One click file hosting: jbed 2.2.rar

Yazan: emreimren
    thenfouz, ßyM3rt, merito352 ve 34 kişi daha bunu beğendi.
  2. YAZIKLAR OLSUNNN SIZE INDIRDINIZ BIR CEVAP BILE YAZMADINIZ 70DEN FAZLA KISI INDIRMIS.UZULDUGUM TARAFI SACMA SAPAN KONU ACANLARA TESEKKUR EDILMIS VE BU EN ONEMLI KONUYA EDILMEMIS YAZIKLAR OLSUN DERIM CEVAP YAZILMAZSA KONUYU KALDIRACAGIM:oke::oke::oke::oke:

3. sağol bakalım çalışacak mı...

4. çok güzel bir paylaşım ellerine sağlık dostum paylaşımlarının devamı dileğiyle

5. cok teşekkürler emre kardeşim ellerine sağlık

6. aradığım bir programdı inşallah çalışır..

teşekkürler..

7. Tesekkurler arkadasım...:oke:

8. guzell paylasim yapmissin bence.

9. sagol emegine saglık

10. ellerin dert görmesin :)

11. Hemen indirip deniyorum. Çalışırsa şimdiden teşekkürler.

12. teşekkürler:aha:

13. tesekkur

14. Teşekkürler...

15. gerekli bir uygulama ancak galaxy s de çalışmıyor maalesef

16. Deneyecezzz

17. galaxy ye kurdum ama deneyemedim

18. yaa ne insanlarsınız denemeden görmeden tesekkur ediyonuz.emege saygı ama bi deneyin bakam neymiş ne ise yararmıs.bende yukjledim program acılıyo ama ne telefon hafızasında nede sd kartta attıgım jar uzantılı dosyaları tanımıyo hatta hiç bir dosya klasor v.s ne gösteriyo ne tanıyo :S

19. kardesım on numa paylasım buna tesekkur tebrık yazmayan varya ahırette hesabını verır valla kafanı yorma paylasıma devam herkese selam :):):)

20. çok teşekkür edrim. ellerine sağlık..........

Yüklüyor...
22/09/2018 - 01:30