Flash Eklentisi.

Sponsorlu Bağlantılar

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
    Konu Sahibi
Flash Eklentisi.
Forumda resim, video paylaşımı yapılabiliyor, ancak flash eklentisi olmadığından flash paylaşımları yapılamıyor. Önerim, flash eklentisinin konularak bu konuda da paylaşım yapılmasının sağlanması.

KARİZMATİX

KARİZMATİX

Üye
    Konu Sahibi
Yaklaşık iki buçuk ay önce yaptığım öneriye maalesef bir cevap verilmemiş. Sitede bir flash bölümü olursa flash paylaşımları yapılır, bir çeşitlilik olur diye düşündüm. Her öneri dikkate alınmalı, olumlu veya olumsuz bir görüş mutlaka belirtilmeli, aksi halde önerinin bir anlamı kalmaz.

asigsasi

asigsasi

Üye
siteyi çok yavaşlatır ağırlaşır kasmalar olur vs
çoğumuz cepten giriyor internet paketi sıkıntısı yaşadığımız oluyor flash eklentisi ile foruma girememek var.
ben sıcak bakmıyorum tabii bunlar şahsi düşüncem. karar :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yaklaşık iki buçuk ay önce yaptığım öneriye maalesef bir cevap verilmemiş. Sitede bir flash bölümü olursa flash paylaşımları yapılır, bir çeşitlilik olur diye düşündüm. Her öneri dikkate alınmalı, olumlu veya olumsuz bir görüş mutlaka belirtilmeli, aksi halde önerinin bir anlamı kalmaz.
Sitede bazen gözümüzden kaçan konular olabiliyor bu durumlar bizim açımızdan da elbette istenmeyen bir durum olduğunu belirtebiliriz. Öncelikle belirtmeliyim ki site önerileri genel olarak görünüme ve ekstra özelliklere dayalı oluyor. Bu durumlar sitemize yüksek oranda giren mobil kullanıcılarımızı olumsuz etkilyor. Altyapı ne kadar güçlü olursa olsun sitemizi ziyaret eden üyelerimizi ve ziyaretçilerimizi düşünmek zorundayız.

Flash konuları konusuna gelince, bölüm ihtiyacı ne doğrultuda yüksek olur bilinmez ancak şu anlık gerek olmadığını düşünmekteyim. İlginize teşekkürler yine de.

• Beğen
Tepkiler: xmustx ve asigsasi
Ozan

Ozan

Admin
Konu gözümüzden kaçmış gerçekten ilk kez gördüm ancak flash tan mümkün oldukça kurtulmaya çalışan bir web deneyimi günümüzde son derece hızlı ilerlerken biz flash a destek verecek hatta sayfalarımıza düz swf, flv flash formatta içerikler yerleştirmek çok doğru bir adım olmayacaktır. Flash paylaşımının ise aktif olacağını düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: xmustx ve Nextman
xmustx

xmustx

Üye
Hele ki ben sırf reklamlardan bunaldığım için opera mini sürüm üzerinden siteye erişiyorum.Flashta eklenirse çoğu kullanıcının gerçekten canının ne kadar sıkılacağını tahmin edebiliyorum.İyi forumlar..

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hele ki ben sırf reklamlardan bunaldığım için opera mini sürüm üzerinden siteye erişiyorum.Flashta eklenirse çoğu kullanıcının gerçekten canının ne kadar sıkılacağını tahmin edebiliyorum.İyi forumlar..
Mobil temadan reklamlar kalktı. Normal ve reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: xmustx

Üst Alt