FLAŞ! Twitter açılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
FLAŞ! Twitter açılıyor
TİB'in mahkeme kararlarına dayanarak kapattığı Twitter, Anayasa Mahkemesi'nin kararının ardından yeniden açılıyor.

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın (TİB), sosyal paylaşım sitesi Twitter'a tedbir amaçlı erişimin engellenmesi kararı üzerine yapılan başvuruları inceleyen Anayasa Mahkemesi, 'Anayasa'nın 26. maddesinde güvence altına alınan ifade özgürlüğünün ihlal edildiğine' yönelik kararı dün vermiş ve yasağın kalkmasını istemişti. Anayasa Mahkemesi'nin bu kararı, Resmi Gazete'nin son sayısında yayımlanmıştı. Ancak Resmi Gazete'de karar yayınlanmasına ve üzerinden 17 saat geçmesine rağmen Twitter'a erişim hala açılmamıştı. AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek de Twitter'in bir kaç saat içinde açılacağını söyledi.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim

messevim

messevim

Üye
Twitter umurum da değil. Youtube açılsın yeter... youtube kapatıldıktan sonra internette adam akıllı video kalmadı arkadaş

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949, -Empat- ve B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
aynen bende gördüm sonunda

Invoke

Invoke

Üye
Tüh ya.

Invoke

Invoke

Üye
DNS değiştirin girin. :ehe
Facebook'u da kapatsınlar. :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Invoke

Invoke

Üye
Zahmetli mi? :blink: Hiç bir ek uygulama olmadan direk değiştirebiliyorsun. :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bekleyenlerin gözü aydın o vakit. Bu arada ben hiç bir şey yapmadığım halde halen Youtube'a giriş yapabiliyorum.:hmmm

The SLayeR

The SLayeR

Üye
tunnel bear kulanıyorum hem telde hem pc de kafam rahat isterse hiç kalkmasın yasak kafam rahat sonucta

TurboCall

TurboCall

Üye
twitter An itibariyle açıldı.TTNET SÜPERNET VODAFONE AVEA TURKCELL Hepsinde Girilebilir durumda!

Nokia Lumia 520 İle Gönderildi.

Yönetici tarafından düzenlendi:
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bir daha siyasi bir söylemle konu açar ya da yorum yaparsan, bu sefer siyaset yapmaktan banlanırsın. Yapma lütfen. :zzz:

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
twitter An itibariyle açıldı.TTNET SÜPERNET VODAFONE AVEA TURKCELL Hepsinde Girilebilir durumda!

Kardeş Bende Girmiyor Uygulamasında Halka Dönüp Duruyor Ancak Hotspot İle Giriyor Napıyım

TurboCall

TurboCall

Üye
Bir daha siyasi bir söylemle konu açar ya da yorum yaparsan, bu sefer siyaset yapmaktan banlanırsın. Yapma lütfen. :zzz:

Hocam nerden biliyimBen xxxx adlı bakan adının verilmesi siyaset miş meğer aslında hemen açtım herkez gorsun diye fikkat ederim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ben uygulama ile giriş yapıyorum.