flamer kitler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doukan1989

Üye
keano dostum sadece fiyat ogrenmek istemistim cok kasmana gerek yok yani. Belki yazdan cikista alirim. Bu arada hondanin modelini tam bilmiom ama su yani araba honda civic gl 1990 model 4kapili sedan

RockFord Fosgate

Üye
resmını koysana olum adam anlar o zmn!!!

ibrahimcay1

Üye
keano bende grand vitara xl için parca istiyom yani ise yar1cak mant1kl1 bi_iler acelesi yok i_in bitince hallet ok???

RockFord Fosgate

Üye
olum ne bu be adam parcacı oldu vıtaraya kocaman jant ve lastık bıde 40 cm yukseltırız tam off road canavarı olur o zmn!!

ibrahimcay1

Üye
yapalım be abi be bisiler biraz guzellessin bu araba...

ardaca

Üye
abi adam işten gelsin cevaplıcak panik yapmayın :D

keano

Üye
ardaca kardesim saol beaa...hehehe...zaten san andreas geldi..onuyukluyom...
ulen yeni geldim..geberiyom yorgunlktan..grand vitaraya parca...hoh hoh...onlardan hiiiiiic anlamam...ama bakarim diyecem...ama kesin bi soz veremem...

rockford pm attimdi dun...cevaplayivercenmi chasis no? sorusunu...arabanin modeli tam belirlemek istiyom..bide snein modlar neydi onlari yazsana?

keano

Üye
yaa bakin cogu sey minimum 400YTL...pahali gelcekse simdiden soyleyin..bosu bosuna bakmiim...cunku onceden baktim..adam caydi...bosuna ugrastim...

ibrahimcay1

Üye
olsun abi turkiyedeki fiyatlarla kars1last1r1r1z benimkinin zaten acclesei yok keano dert etme...

doukan1989

Üye
napacaksin ibo lem arabaya. Tank haline getirelim bence ole dag tas gezeriz artik

ibrahimcay1

Üye
dusunuyorum arkadaslar wallaf gusel olur vitaraya zaten sahilde giderken neonlar1 ac1nca bak1o herkes napm1s bu adam diye...

doukan1989

Üye
olur tabii.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt