Fırtına liderliği bırakmadı! 1-1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Ben besiktası desteklerim,Galatasarayı desteklerim.
Besiktas'ın maçınada gitmis bulundum israilden dolayıda desteklemeye.
Ama Fenerbahçeyi kıskanan sampiyonlugunda gözü bulunan bi takımı desteklemem.
Kendi milletinden insanın basarılarını kıskanan fenerbahçeli futbolcuların emekleriyle oynayan takımı desteklemem.
Herkes fenerbahçenin nasıl emekler verdigini kendini zorladıgını görmüstür maçlarda.Sike olayıyla tamamen yok ettiler bu emekleri.
Trabzon yürüyerek gol atarken Fenerbahçe 10 tane kaleciye gol atmaya çalısırdı maçlarda.

haltie

haltie

Üye
O konu farklı keşke fenerde olsaydı başarılı olsalardı son mesajına bişey diyemem ama ben de bir beşiktaşlı olarak ülkemin her hangi bir takimi Avrupa maçına çıkarsa deateklerim.Bunu ülkemin başarısı için isterim bir takıma iyi görünmek için yapmam genelde de boyledir.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Trabzon bundan böyle destekleyecegim son takımdır Türkiyede.
Trabzona maçlarda verilen destek anlasmasız sikesiz olabilir.Fenere zıtlık olsun diyede tabzon desteklenebilir.
Ama feneri sikeden yargılıyorlar.Gaziantep maçları ne güzel örnek.Fenerbahçe'yi yıpratan Gaziantep Umuttan yürüyerek gol yedi.
Hakemleri satın aldı dediler (ki hakemlerin de halsiyetiyle serefiyle oynamaktır bu) görevdan alınan hakem yada istifa eden olmadı.
Ama hakemleri gördük son dakika golünü vermeyip puanini yediler fenerbahçenin.
Aynısı trabzona yada baska takıma olsa.
''Hakemler Fenere Oynuyor''
Anlatıcak çok sey var ama gerek yok kıskanılmak güzel aslında.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ali sen hepten batırdın takımı ha, toprağıma bu kadar yüklenme yav, görende sancak hiç oynamadı, kale önüne gelmedi, boyuna yattı, dün akşam pozisyon da vardı atakta, tek şu yoktu, son hamleler. . bir maçı nasıl izliyorsun bilmem. TS ye düşmanlığın olabilir ama bu kadar ezmekte olmaz yani. hani atak pozisyon yok dersen bir daha izle istersen, ama eşit bir şekilde, TS yi düşman olarak değil. çokta olursa sonuça gidilmeyen bir sürü atak var, maçın 90 dakikalık kaydı hala duruyor.

India

India

Üye
tebrikler trabzon rusyadan galibiyet gelirse bu iş biter gibi. bazı fenerli arkadaşlar trabzonun başarılarını hazmedemiyor herzaman aynı şeyleri yazıp duruyorlar birde sanki çok temiz bir takımmış gibi savunuyorlar takımın yarısı cezaevinde şampiyonlar liginde oynama kararını da o çok güvendiğiniz federasyon verdi unutmayın

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Trazbonun basarıları mı :zuhaha:
Galatasaraylı adamdan baska birisi etmez zaten bu lafı buraya dikkat Trabzonlular bile :D
Aziz'den baska kim içerde acaba Fenerbahçe'de.Daha ortada bisey yokken dava sürerken karar alındı.
Trabzon spor'a bilerek yatan takımları uefa niye görmedi de gidp elenip gelen takımı tekrar çagırdı.
Fenerbahçe ve fenerbahçelileri kıskanmayı bırakın artık galatasaraylılar.
Şike şike diyerek kendinizden geçtiniz fener besiktası,galatasarayı çatır çatır dagıttı sizde mi şikecisiniz?
3 büyük denilenleri yenmis takım (hani siz iyisiniz ya) diger takımları şike yaparak yencek.
Kümede kalın busene yeter :zuhaha:

India

India

Üye
kümede kalın yeter lafı seni 10 yaş gençleştirdi biliyormusun diğer yazdıklarına birşey demiyorum klasik fenerli lafları işte

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
tekrarlıyorum . Dün trabzonspor çok kötü oynayarak , ciddi bir pozisyonu dahi olmadan tesadüf bir penaltı kazanarak 1 puan almıstır. Taraflı konuşmazsak bunu net olarak görebiliriz ... Pozisyonu var diyosun oflu , saysana bana bir :ehe . Çok dikkatli bir maç izleyen birisi olarak acaba hangisini gözden kaçırmışım merak ettim inan ...

haltie

haltie

Üye
tekrarlıyorum . Dün trabzonspor çok kötü oynayarak , ciddi bir pozisyonu dahi olmadan tesadüf bir penaltı kazanarak 1 puan almıstır. Taraflı konuşmazsak bunu net olarak görebiliriz ... Pozisyonu var diyosun oflu , saysana bana bir :ehe . Çok dikkatli bir maç izleyen birisi olarak acaba hangisini gözden kaçırmışım merak ettim inan ...

Ali bence sen maç tahmini yaptınya lille alır dedin maçı hatta onun etkisinde kaldın bence:hmmm :D

• Beğen
Tepkiler: India
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

Ali bence sen maç tahmini yaptınya lille alır dedin maçı hatta onun etkisinde kaldın bence:hmmm :D

İnan hiç ilgisi yok :)
Bir kişi de trabzonspor iyi oynadı , galibiyeti hak etti desin , inan futbol bilgisinden ve izleyişinden şüphe ederim ..

arslansem

arslansem

Üye
Tebrikler Trabzonspor.Lille beklediğimden kötü çıktı.Trabzon'un kapasitesi zaten belli.Kötü bi gol yediler ve bu gole eş değer penaltı oldu.Lille hak etti 3 puanı diyemez kimse.İkinci yarıdaki oyunuyla Trabzon 1 puanı hak etti bence ;) Cska maçları var şimdi.Eğer gruptan çıkmaksa hedef içerde muhakkak yenmek lazım.3 maçta 7 puanda olağanüstü olur.Sonra durum şekillenir zaten

----------Eklendi @ 20:54:38 ---------- Yazıldı @ 20:53:37 ----------

Bir kişi de trabzonspor iyi oynadı , galibiyeti hak etti desin , inan futbol bilgisinden ve izleyişinden şüphe ederim ..
3 değil ama 1 puanı hak ettiler Ali.Lille galibiyeti hak etti de denilemez yani.Kaç pozisyonları var sanki

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tamam çok iyi oynamadılar ama , 2.yarı adamlar karşı karşıya iki tane net pozisyon yakaladılar ... Daha sonra da fazla kasmadılar bile ... Oyunu istedikleri gibi yönettiler ... Skoru koruma amaçlı olabilir bu ? Ben Lille kalecisinin yere yatıp kurtardığı bir pozisyon dahi göremedim ... Uzaktan atılan 2-3 şut vardı o kadar , onlar da dağlara taşlara kaleyle alakası yok :) Atılan penaltı ve alınan 1 puan anlaşılan sizleri yanıltmış epey ...

haltie

haltie

Üye

Temsilcimiz Trabzonspor maça tutuk başladı. Rakip sahada Halil ve Alanzinho ile pozisyon arayan bordo-mavili takım, Lille'in hızlı atakları karşısında oldukça zorlandı.

İlk yarı boyunca Burak Yılmaz'ın eksikliğini fazlasıyla hisseden Trabzonspor, 45 dakika boyunca istediği pozisyonları bulmakta oldukça zorlandı. Zaman zaman Serkan Balcı ve Paulo Henrique ile Lille savunmasını zorlayan Trabzonspor, beraberlik golünü ilk devre bulamadı ve soyunma odasına 1-0 mağlup durumda gitti.

İkinci yarıya ise hızlı başladı Trabzonspor. Serkan Balcı'nın ceza sahası dışından sert şutu az farkla auta giderken, bordo-mavili taraftarlar da bu dakikadan itibaren desteğini artırdı.
Colman ve Henrique ile ceza sahası dışından şansını deneyen bordo-mavililer, beraberlik golü için kaleci Landreau'yu geçemedi.
İkinci yarıya baskılı başlayan Trabzonspor, 60'ıncı dakikadan sonra çok fazla pas hatası yapmaya başladı. Kaptığı topları Hazard ve Sow ile değerlendiren Lille de son vuruşlarda etkisiz kaldı.
70'den sonra rakip sahada daha fazla gözükmeye başlayan temsilcimiz, 74'te penaltı kazandı. Adrian'ın ortasında Debuchy'nin elle müdahalesi penaltıya sebep oldu. Topun başına geçen Colman, bordo-mavililere beraberliği 75'inci dakikada getirdi.
Bu dakikadan itibaren iki takım da savunma güvenliğini elden bırakmadı. Son dakikalara kadar orta sahada mücadelesi şeklinde geçen karşılaşma, Sow ve Colman'ın karşılıklı golleriyle 1-1 berabere sonuçlandı. Trabzonspor, bu sonuçla grupta 4 puana yükseldi ve liderliğini sürdürdü. Lille ise 2 puana yükseldi.

Ali bana analiz bile yaptırdınya helal olsun.Ben ne demiştim kendi yorumumda ilk yarı kötü oynadı trabzonspor ama ikinci yarının büyük bir bölümünde etkiliydi.Top rakibin yarısahasında oynandı.Gol geleceğim diyordu zaten ve geldi.Beraberliği yakaldıktan sonra galibiyet golünüde bulabilirdi çünkü lillenin etkisi azalmıştı.''galibiyeti hak etti demedim hala güzel okumuyosun yazdıklarımı'' :D Yukarıdaki alıntılar benim mesajım değil Türkiyenin en güvenilir yayın kuruluşlarından biri olan ntv nin.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben ,senden için galibiyeti hak etti falan demedim Halit bu 1 ... :) Genel söyledim orada ...

2.si yorumlardan da görüleceği üzere colman ve serkan ın uzaktan vuruşlarından bahsediliyor ... Onlarınla kaleyle alakası yok . Dolayısıyla pozisyon dahi sayılmaz onlar :D Dediklerimden yine haklı olduğum anlaşılıyor ...:D

Yahu gözlerimle gördüm , maçın da hepsini izledim daha neyin açıklamasını yapıyoruz ki :ehe ... Trabzonun berbat oynadığını medyadan da okuyabilirsiniz haberlerde ...

Ben de sana şöyle bir link vereyim:)

TARAFTAR OYUNU HİÇ BEĞENMEDİ ..!

alien61

alien61

Üye
Arkadaşlar bu tartışmalarınızı serbest bölümde anket açarak vb şekilde tartışabilirsiniz. Kötü oynadık iyi oynadık ne farkeder? Futbol bu puan aldık mı aldık. ÜLKEMİZİ Avrupa da en iyi şekilde temsil ediyor muyuz tabi ki. Daha konuşmak AYIPTIR. Lille'i tutmak isteyen tutsun karışmayız :D ama burada yazmak ayıptır.

1 puan aldık ama sonuçta yendik mutluyuz :D :D (Mesaj ulaştı sanırım gerekli yerlere ;) :ehe )

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yooo neden ayıp olsun ki ?
Ben trabzonspor u hayatta desteklemem , böyle bir zorunluluğumuz da yok . Dolayısıyla maçla ilgili yorumlar olduğundan dolayı ne ayıbı var , ne de herhangi bir sıkıntısı ... :oke:

İyi forumlar .

alien61

alien61

Üye
Tamam sen haklısın bir tek Lille takımı oynadı biz şansa gol attık. Buraya kadar şansa geldik. Gruptan çıkamayız.

Deveye hendek atlatmaya gidiyorum :D :D :ehe

İyi forumlar.

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tamam sen haklısın bir tek Lille takımı oynadı biz şansa gol attık. Buraya kadar şansa geldik. Gruptan çıkamayız.

Deveye hendek atlatmaya gidiyorum :D :D :ehe

İyi forumlar.

Henüz geldiğiniz bir nokta yoktur ... Şansla geldiğinizi grup maçları tamamlandığında sana buradan bu mesajlarını hatırlatacağım , göndereceğim ... O zaman kim haklıymış herkes görmüş olur :) Bak ben ne kadar eminim ...!

+ Haddinize de aşmayınız ... Benden bir uyarı olsun bu ...:oke:

haltie

haltie

Üye
Ben ,senden için galibiyeti hak etti falan demedim Halit bu 1 ... :) Genel söyledim orada ...

2.si yorumlardan da görüleceği üzere colman ve serkan ın uzaktan vuruşlarından bahsediliyor ... Onlarınla kaleyle alakası yok . Dolayısıyla pozisyon dahi sayılmaz onlar :D Dediklerimden yine haklı olduğum anlaşılıyor ...:D

Yahu gözlerimle gördüm , maçın da hepsini izledim daha neyin açıklamasını yapıyoruz ki :ehe ... Trabzonun berbat oynadığını medyadan da okuyabilirsiniz haberlerde ...

Ben de sana şöyle bir link vereyim:)

TARAFTAR OYUNU HİÇ BEĞENMEDİ ..!

Oyun olarak iyi oynadı demiyorum bak ilk yarıyı komple lille takımına veriyorum hatta ama şu da varki maçın berabere bitmesi mucize değil sen haklı ol ama olay bu:)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Neyse ts için bu kadar tartışma yeter :) Tartısma icinde bulunan arkadaşlara teşekkür ediyorum ... :ehe bir sonraki tartışma konularında görüşmek dileğiyle . Hoşcakalın :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...