Firefox Niye?

Sponsorlu Bağlantılar

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
Firefox Niye?
Arkadaşlar firefox ne işe yarıyor kullanan varmı

KacakMazot

KacakMazot

Üye
internet tarayicisi dostum, google chrome yada internet explorer gibi ayni islevi yapiyor artilari var eksileri var :D ivir zivir gider oyle. ama firefox iyidir hizlidir kullan gonul rahatligi ile

Seglopsi

Seglopsi

Üye
internet tarayicisi dostum, google chrome yada internet explorer gibi ayni islevi yapiyor artilari var eksileri var :D ivir zivir gider oyle. ama firefox iyidir hizlidir kullan gonul rahatligi ile

arkadaşım adam n9'daki firefox'dan bahsediyor. n9 ile ilgili fikrin varsa onun hakkında yorum yap. genel anlamda düşünme, burası meego harmattan forumu.dawid firefox'a entegre flashplayer 10 sürümü var. ben kullanmıyorum. evvelden kullanıyordum ama artık sitelerde html5'e döndüklerinden pek ihtiyacım olmuyor. flashplayer'a ihtiyacın olursa eğer coderus'un yaptığı tarayıcı daha iyi onu kullanabilirsin.opera destek verip; opera ice sürümünü port etseydi çok iyi olacaktı. etmediler, yazık oldu. eğer etmiş olsalardı n9'da kullanılan tek tarayıcı olurdu.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler ustadim one bende daha once kullaniyordum dedigin gibi html5 ilerledi artik gerek kalmadi benim bilmedigim bi yani varmi diye sordum cok sagolasin saygimla dedigin gibi opera ustune gidilseydi cok iyi olurdu:)