FireFox' da Kapatılan Sekmeleri Yeniden Açmak...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mozilla Firefox’ta kapatılan tabları açmak, çok zor değil. Hatta, Firefox’ı başlattıktan sonra, 30 tab kapatımı yapsanız bile, bu tabların tamamına yeniden ulaşabilirsiniz.
Mozilla Firefox’ta bir tabı kapattınız diyelim. Ve o tabı yeniden açmak istiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey, o pencerede yer alan herhangi bir tabın üzerine sağ tıklayıp, açılan menüden “Sekmeleri kapatma işlemini geri al” seçeneğini seçmek.

Bu seçeneği seçer seçmez, son kapatılan tab açılır. Aynı şekilde, bu seçeneğe yeniden tıklayarak, daha önce kapatmış olduğunuz tablara sırasıyla erişebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: Flashtecker
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt