Firefox 3.1 Alpha Yayınlandı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
Firefox'un Shiretoko kod adıyla geliştirilen 3.1 sürümünün ilk Alpha'sı yayında. İşte bağlantılar...

Mozilla, yaptığı açıklamayla Firefox 3.1'in Alpha 1 sürümünü resmi olarak indirilmeye sunduğunu duyurdu. Shiretoko kod adıyla geliştirilen Firefox 3.1, sekme ön izlemesi ve otomatik tag tamamlama gibi özelliklere sahip olacak, Gecko motorunda da bir takım iyileştirmelerle birlikte gelecek.

yer alan Alpha 1 duyurusunda altı çizilen nokta, bu sürümün geliştiriciler ve tester'lar için olduğunun altı çiziliyor. Eğer siz de yeni Firefox'u denemek ve test etmek isterseniz, işte gerekli indirme bağlantıları:

 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
sağol :oke:
 
schumici

schumici

Üye
haberin için sağolasın kardeşim:oke:
 
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil dostlarımm..;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt