Firefox 14 Çıktı (İndir)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
Firefox 14 Çıktı (İndir)

Mozilla 6 haftalık döngüsüne sadık kalarak Firefox’un yeni sürümünü duyurdu.

Firefox’un bu sürümünde (14.0.1) ilk dikkati çeken tasarımı değiştirilmiş olan başlangıç sayfası (about:home). Google üzerinden ara yapan çubuk her zamanki yerini korurken, sayfanın alt kısmına sırasıyla İndirilenler, Yer İmleri, Geçmiş, Eklentiler, Sync (Senkron) ve Ayarlar seçenekleri eklenmiş. Sol üst köşedeki menülerde yer alan seçeneklerin en sık kullanılanlarının buraya taşınması güzel bir ayrıntı. Yeni sekme sayfasında sık ziyaret edilen siteler gösterilirken artık yeni sekme sayfasını sağ üstte bulunan buton ile açıp kapatmak mümkün. Ayrıca adres çubuğunun solunda kalan Geri butonu da artık yuvarlak hatlara sahip.

Firefox 14′ün baktığımızda ise Mac OS X Lion için tam ekran desteğinin eklendiğini, google aramalarının HTTPS protokolü üzerinden yapıldığını, adres çubuğunun da yazılan adresleri otomatik olarak tamamladığını görüyoruz.
Bazı güvenlik açıkları kapatılan Firefox’un 14.0.1 sürümünü indirmek için tıklamanız yeterli.

• Beğen
Tepkiler: Anıl Umut

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Güncelliyorum,teşekkürler.
Boyutu da artmış sanırım.19.8 Mb lık bir güncelleme yaptı.
:hmmm

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. Evet, bu güncelleştirmeler çok sayıda kullanıcının Google Chrome'ye geçmesine neden olduğu için güncelleştirmeleri sessizleştirmeye çalışıyorlarmış.. Bakalım diğer güncelleme nasıl olacak :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Adres tamamlama bende olmadı...

Superfan

Superfan

Üye
Benim ki dün otomatik güncelleştirdi.Paylaşım için sağol.Açıkçası bir tasarım değişikliği görmedim :aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt