Filmmaskop Nokta Com Tanıtım Makalesi

 • 14 Ekim 2013
 • 1259 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Bu site yalnızca bir film izleme sitesi değildir. Film izleyip yorumlayabileceğiniz sosyal bir film paylaşım ortamıdır. Filmlere yaptığınız yorumlar, oyunculara yaptığınız yorumlar sitedeki prestijinizi sürekli arttırmaktadır.
  Sitede bulunan ve editörler tarafından eklenen filmler, hem türkçe altyazılı hem de türkçe dublaj olarak çift dil şeklinde 720p veya 480p olarak eklenmektedir. Filmmaskop olarak amacımız insanların sevdiği veya seveceği filmleri rahat ve kolay bir şekilde ulaşıp izlemesi ile birlikte eleştirebilmesi olmuştur. Amacımız yalnızca film izletmek değil bunun dışında film izlenilen toplu bir ortam yaratmaktır.
  Filmleri şuan için vk sitesinin video scripti kullanarak eklemekteyiz. Son derece hızlı yüklenen filmleri takılmadan izleyebilmeniz için sayfa boyutlarıda ayarlanmış bulunmaktadır. Ayrıca sitemizde oyuncuların bulunduğu sosyal kulüpler, en çok izlenen filmler gibi farklı bölümlerde bulunmaktadır. Yakın zamanda her kullanıcının favori filmlerini paylaşabileceği bir platformda sitemizdeki yerini alacaktır. Filmmaskop'a üye olmak sizin için bir ayrıcalık olacaktır.

  http://www.filmmaskop.com/
   


  Yazan: respar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 05:45