Uygulama Film indirme olayı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Film indirme olayı
Arkadaşlar ben telefondan direk film indirip/izleyebilmek için ttorrent diye birşey buldum, yeni keşfettim daha doğrusu :D
Şimdi bu programla sanırım çoğu filmi sorunsuz indirebiliyorum bu noktada bir sorum var , torrent siteleri kayit istiyor mu ? Yoksa otomatik indiriyor mu ? Ve direk SD card'a indirebilir miyim ?

İkinci sorum ise altyazi. Nasil ekleyebilirim ?

furkey

Üye
Bazıları ister bazıları istemez seçtiğin siteye göre değişir.

Altyazı olayina gelince senkronu aynı olan altyazıyi Video nun bulunduğu dizine videoyla aynı adlı olacak şekilde ayarlarsan otomatik olarak Video player da altyazı görünecektir

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayardan mı atıcam yani ?

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Çoğu video zaten öyle bi özellige gerek kalmadan alt yazı acıyor.mesela ben telefondan mx Playerle the walking dead dizisini izliyorum film hepsi alt yazı ama çok rahat açıyor. Ayrıca izleyeceğin filmin alt yazısı varsa ki formatı .srt olması gerek ikisini izleyeceğin video ile beraber aynı klasör içine at izle.

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
bu işlemler için bilgisayarına ihtiyacın yok. Sıfırdan film indirip altyazıyla beraber izleyebilirsin bilgisayara dokunmadan...

Altyazıyı aynı klasöre atip ayni ismi falan vericeksin dedin ya onlarıda telefondan yapabilir miyim yani vay be :D

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Android eşittir özgürlük :D

• Beğen
Tepkiler: sese2
Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Beyler bi altyazı sorunu meydana geldi herşey tamamda 2 siteden altyazı indirdim filmin adını kopyalayıp yapıyorum sonuna .srt de yapıyorum ama ya rar yada htm.srt olarak devam ediyo ve altyazıyı algılamıyo ingilizce alt yazıyı algılıyo. Bunu nasıl ayarlayabilirim ?

Rar açma programı varmı beyler bildiğiniz ?

mustafa-fb

Üye
Torrentreactor.com ve isohunt.com bu sitelerde üye olmadan her şeyi indirebilirsin

furkey

Üye
Beyler bi altyazı sorunu meydana geldi herşey tamamda 2 siteden altyazı indirdim filmin adını kopyalayıp yapıyorum sonuna .srt de yapıyorum ama ya rar yada htm.srt olarak devam ediyo ve altyazıyı algılamıyo ingilizce alt yazıyı algılıyo. Bunu nasıl ayarlayabilirim ?

Rar açma programı varmı beyler bildiğiniz ?

b1 free archiver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt