Fil hakkında bir kitap nasıl yazılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Ulusların bilginlerine fil üzerine eser yazma görevi verilmiş. Fransız hemen “Filler ve Aşk Üzerine” başlıklı bir kitap yazmış. İngiliz bilgin British müzede incelemeler yapmış. Londra kütüphanesindeki fil üzerine kitapları okumuş. Atlaşmış vapura Hindistan’ a gitmiş. Hindistan fillerini incelemiş. Yazmış kitabını. “Filler ve Sömürgeler.”

Alman bilgini önce Almanya’ da, Fransa’ da, İngiltere’deki namlı kütüphanelerde fil üzerine yazılmış ne kadar kitap varsa okumuş, Afrika’ya, Hindistan’a gitmiş yıllarca uğraşmış. 40 ciltlik bir kitap yazmış: “Fil Konusunda Yazacağımız Kitaba Giriş”. Giriş 40 cilt olursa, kendisi kaç ciltlik olur? Polonyalının kitabı mı “ Fil ve Polonya Sorunu” ( Ne ilgisi var Polonya sorunu ile filin)

Türkler ne yazmış peki? Ne yazacak? “FİL KONUSUNDA KİTAP NASIL YAZILMALI?”

İşimiz, gücümüz bilgiçlik taslamak. Eloğlu oturur konunun kitabını yazar. Biz kitabın nasıl yazılacağını millete öğretmeye kalkarız.
 

cLuBBeRzAn-CoCo

Üye
haklısın
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt