fıkralar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Treable

Treable

Üye
fıkraya devam arkadaşlar

Temel bir gün arkadaşına şöyle der abi senin inekle benim inek aynı ben ineğimin kuyruğunu kesicem ki farklı olsun.
dursun ona inat kendi ineğinde kuyruğunu keser.
sinirlenen temel de kalkar atın ayağını kırara. dursunda keza aynı şekilde devam eder.
temel yine sinirlenmiştir. sonunda dayanmayıp dursuna derki yahu yeter artık kavga etmeyelim en iyisi beyaz inek senin olsun siyahı da benim. ...

Treable

Treable

Üye
Kolay İngilizce
Adamın biri bir gün İngiltere'ye gezmeğe gitmek istemiş. Tabii İngilizce bilmediğinden arkadaşına sormuş :
-Yav ben İngiltere'ye gidince onlarla nasıl anlaşacağım?, demiş. Arkadaşıda :
-Bak konuştuğun her cümlenin sonuna 'ing' koy. Onlar senin ne demek istediğini anlarlar, demiş. Ve adam İngiltere'ye gitmiş ve solugu bir cafede almış. Arkadaşının taktiğini uygulamaya başlamış ve garsonu çağırmış :
-Sen bana bir çay getirebiling? demiş ve garson şaşkın şaşkın çay getirmeye gitmiş. Garson çayı hemen getirmiş. Adam demişki :
-Bak, ben ne güzel İngilizce konuşuyoring değiling? demiş. Garson lafı yapıştırmış :
-Ben Türk olmaying , zor içerdin çaying!

Treable

Treable

Üye
abi vayra abi bu fıkrada en son teknolojik nokta bence buyrun dinleyelim...

Araba Kazası
Bir kadınla bir adam ayrı ,ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:
- Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatimizin sonuna kadar huzur içinde birlikte yasamamız için bir işarettir,' der.
Müthiş heyecanlanan adam:
- Evet, galiba haklisin,' diye cevap verir şaşkınlıkla. Kadın :
- Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız,' diye devam eder ve şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir. Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır. Bunun üstüne adam sorar:
- Sen içmeyecek misin? Kadın cevap verir :
- Hayır, ben polisi bekleyeceğim!

goldcrusher

goldcrusher

Üye
    Konu Sahibi
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

goldcrusher

goldcrusher

Üye
    Konu Sahibi
kolay ingilizce manyax yaw......

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

ringwraith

Üye
çoook güseel özelikle 2

aykut1907

Üye
fikralarin hepsi cok güzel özellikle hakem le ilgili olan adami kopariyo yaaa ellerinize saglik :bravo: :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt