FIFA World

Sponsorlu Bağlantılar

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
FIFA World
Size FIFA’nın çok az bilinen yeni bir oyununu tanıtmak istiyorum. FIFA World, futbol oyunu anlayışınızı büyük ölçüde değiştirecek bir oyun. Çünkü bu oyun alışılageldik şekilde W, A, S, D tuşları ile oynanmıyor. Mouse ile sanki bir MOBA oyunu oynuyormuş gibi pas ve şut atabiliyorsunuz. Alışmak başta zor gelse de topu tam olarak istediğin noktaya atabiliyor olmak mükemmel olmuş.

Üzücü olan iste şuan beta da olan oyuna sadece Portekizce, Rusça ve Avustralya dillerinde destek var. EA, ingilizce paketini bir süre daha düşünmediklerini dile getirmişti. Oyuna Origin üzerinden erişebilir hemen oynayabilirsiniz. Tabi farklı diller sizin için sorun olmayacaksa.

İncelememe tuşlardan başlayacağım. Çünkü Farklı bir tuş seti ve farklı bir dil olduğundan başlangıçta kimse tuşların ne olduğunu çözemiyor.

• Tuşlar yukarıdaki tabloda gibi olsa da, çok geç tepki verebiliyorlar. Ama bu hızlı şekilde alışılabiliyor.
  • D tuşu defans yaparken oyuncu değiştiyor (Oyun resmi sitesinde yazmasa da)

FIFA WORLD NEDIR?

FIFAWORLD, ücretsiz oynanan, alışılagelmiş benzerlerinden çok farklı olan bir futbol oyunu. Oyunda 30 lisanslı lig, 600 futbol klübü ve 16,000 futbolcu bulunuyor. 3 oyun modu var;

• Dostluk maçı
  • Ultimate Team
  • League Team
ULTIMATE TEAM MODU

Ultimate team modu, FIFAWORLD oyununda küresel futbol yıldızlarının kazanılıp, satılıp, transfer edilip, oyuncunun takımını geliştirmesine yardımcı olduğu oyun modu. Multi ve Single player opsiyonları mevcut.

LEAGUE TEAM MODU

Bu modda Ultimate’in aksine. Normal bir takım seçerek onunla online bir sezon senaryosunu oynuyoruz.

BETA TEST

Oyun açık betada, ama teorik olarak sadece Avustralya, Brezilya ve Rusya için. Bu yüzden sadece Portekizce ve Rusça oynanabiliyor.

YORUM

Hiç alışmadığımız bir oyun modu olsada ben 5-6 maçta alıştım. İlk maçlarda gol bile atamaz iken son maçlarım da 6-0, 7-0 gibi skorlar elde ettim. Yani oynandıkça daha çok uyum sağlanan bir oyun. İçinde bulundurduğu mod zenginliği de güzel.

Daha önce hiçbir futbol oyununda topa bu kadar hakim olmamıştım. Topu kalenin istediğin kısmına rahatça vurabiliyor olmak, istediğin aradan istediğin adamların istediğin yönlerine ara pasları atabiliyor olmak mükemmel özellikler olmuş. Ayrıca level sisteminin bulunması, biz kasmayı çok sevenler için harika bir artı olmuş.

Origin üzerinden bu oyuna mutlaka bir bakın. Ayrıca göz atmanızı da öneririz.

OYUNUN WEP SİTESİ İÇİN ...

ALINTIDIR.........

ARİF MARAŞ

ARİF MARAŞ

Üye
güzel oyun ama hızlı maç özelliği kariyer vs olmadığından bi süre sonra sıkıyo ayrıca oyun türkçe kolla ve sadece klavyeyle oynana biliyo milli takımlarda yeni eklendi

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Milli takımların ilk takım seçimde bulunmaması kötü olmuş aslında oraya da ekleyeceklerdi normal maç dışında.

mürteza16

mürteza16

Üye
Bilgilendirme için :tşk:

The Shadow

The Shadow

Üye
Haber için :tşk:

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
teşekkürler fifa 15 e kadar oyalar :)

fk555897

fk555897

Üye
Teşekkürler. Oyun bir nevi NSS'in gelişmişi olacak.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Ne NSSsi aga direk bizim yıllarca oynadığımız Fifa serisinden uyarlanmış online olarak.Bu arada :rica:.