FIFA 2010 !!! s60v5 5800,N97 | Heryerden Önce Maxicepte

Sponsorlu Bağlantılar

llakin1907

llakin1907

Üye
    Konu Sahibi
FIFA 2010 !!! s60v5 5800,N97 | Heryerden Önce Maxicepte

There are different game modes to play-

1. Friendly: Play a Friendly with two teams of your choice.
  2. Training Ground: Learn how to become a FIFA 10 expert by playing the tutorials and practising on the training pitch.
  3. Season: Complete in a season based campaign in one of the ten available leagues. Fight for promotion and battle against relegation over four seasons. A man of the match will be awarded after each game. The man of the match will have increased stats and form in the following game.
  4. Be a Pro: International reputation to earn the chance to play for your choosen international country at the end of the fourth season.
  5. My Cup: Create your own cup competition and customize it by: Naming your cup, choosing the number of teams to play in the cup and handpicking the competitors.
  6. Penalties: Choose any two teams to complete in a Penalty shoot out.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: az903, bitix_09, cx_1 ve 26 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

Dosyalar Eklendi

:türkiye1:

llakin1907

llakin1907

Üye
    Konu Sahibi
onemli degil buldum hemen paylasayim dedim :)

97tikky

97tikky

Üye
iyi yaptın kardeş ellerine saglık ;)

bjk__murat

Üye
eyw hacı guzelmıs begendım

Progressivity

Progressivity

Üye
dokunmatik ekranda futbol keyfi :ehe

madalimert

madalimert

Üye
teşekkürler paylaşım çok güzel eline sağlık.:oke:

futbol123

futbol123

Üye
teşekkurler

mert007

Üye
Merhaba ben böyle bir hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz "Uygulama yüklenemiyor.Hata meydana geldi.

Bilgiler butonuna tıklayınca böyle bir yazı çıkıyor İç hata:java.lang illegal/ArguentException E:\download\FIFA 10 S60v5 360x640 maxicep...jar

--------------- Ekleme ---------------

Ama sorun bende artık hangi oyunu yüklesem aynı şeyi yazıyor yardım ederseniz sevinirim.

llakin1907

llakin1907

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler paylaşım çok güzel eline sağlık.:oke:

önemli değil arkadaşlar iyi oyunlar ! :D
Merhaba ben böyle bir hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz "Uygulama yüklenemiyor.Hata meydana geldi.

Bilgiler butonuna tıklayınca böyle bir yazı çıkıyor İç hata:java.lang illegal/ArguentException E:\download\FIFA 10 S60v5 360x640 maxicep...jar

--------------- Ekleme ---------------

Ama sorun bende artık hangi oyunu yüklesem aynı şeyi yazıyor yardım ederseniz sevinirim.

çözüm yolunu bilmiyorum sertifika hatası gibi durmuyor ama istersen 5800 funclub konusunda nadir abi ye sorabilirsin...

omerkalem

Üye
oyunları nasıl yükleyebilirim bilgisayara indirdikten sonra.sis'leri bluetoothla yükleyebiliorum.ama download dosyası görünüo snrm.bilgim yok bu konuda.yardımcı olabilirmisiniz?

scainet_59

Üye
sağolasın

llakin1907

llakin1907

Üye
    Konu Sahibi
oyunları nasıl yükleyebilirim bilgisayara indirdikten sonra.sis'leri bluetoothla yükleyebiliorum.ama download dosyası görünüo snrm.bilgim yok bu konuda.yardımcı olabilirmisiniz?

bilgisayarınıza ovi suite adlı programı kurun ve telefonunuzu usb kablosuyla pc nize bağlayın verdiğim .jar dosyasını çift tıklayarak ovi suite in devreye girmesini sağlayın sonra kuruluma telefonunuzdan devam edebilirsiniz...

önemli değil...

qutshalpich1905

Üye
Beyler setup rarlı deil .sis setupını koyabilirmısnız telefondan nete bağlanıyorm bu yzüden dosyayı acçıyor yardım edip koyarsanız cok memnun olurum şimdiden teşekürler ii aksamlar.

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
Arkadaşım çok teşekkür ederim payLaşımın için.. birde SS oLsaymış cok güzeL oLcakmış ama yinede canın saoLsun.. + teşekkür..

llakin1907

llakin1907

Üye
    Konu Sahibi
:oke:
Beyler setup rarlı deil .sis setupını koyabilirmısnız telefondan nete bağlanıyorm bu yzüden dosyayı acçıyor yardım edip koyarsanız cok memnun olurum şimdiden teşekürler ii aksamlar.
bu bir java oyun setup ı .jar şeklinde olur, sen opera programıyla indir sonra indirdiğin jar ı telefonunda açıp yükleme yapabilirsin,yapamazsan sor...

Arkadaşım çok teşekkür ederim payLaşımın için.. birde SS oLsaymış cok güzeL oLcakmış ama yinede canın saoLsun.. + teşekkür..

önemli değil,ss koyuyorum :oke:

futbol123

futbol123

Üye
saolasın

kırocannnn

Üye
menuleri deli ediyor yan ekranda oynanmıyor ama maç iyi kontrolleri pes09 dan daha kulanışlı ekran yan yatsaydı keşke

Üst Alt