Fifa 2007 Türkçe , Türkçe Spiker , Türkçe Tezahurat

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Fifa 2007 Türkçe , Türkçe Spiker , Türkçe Tezahurat

Oyun LegaLdir Fakat 1 ay önce indirdigim için Linki henüz bulamadım hatırlayamıyorum , eğer buLursam direk linkini vericem şimdilik rapide attım. Oyun Sis uzantıLıdır
Boyutu : 8494 KB

Oyunu Biraz Araştırdım Bi kaç yazısını Ekleyelim :

1- Eski versiyondaki büyük harf karakterleri Sadece baş harfleri büyük diğerleri küçük olacak şekilde değiştirildi.
2- Eski versiyondaki menü müzikleri N-GAGE dışındaki telefonlarda kasıntı yapıyordu.Bu versiyonda Kilobaytı düşük ve yabancı müziklerle değiştirildi.Böylece bazı arkadaşlardaki pıtpıt sesini de önlemiş olduk.
3- Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaştaki eksik futbolcular eklendi.Örneğin galatasaraya ümit karan fenerbahçeye appiah ve edu beşiktaşa bobo diğerini unuttum...

Bu arada N-GAGE dışındaki diğer tellerde oyunu hiç açamayanlar şu yöntemi denesin.Daha önce yüklemiş olduğu tüm N-GAGE oyunlarını,libs vesaire klasörlerini silsin.Gerekirse hafıza kartına format atsın.Ondan sonra FIFA 2007'yi kurup ardına multifixss'i kursunlar ve telefonu kapatıp açsınlar.Diğer N-GAGE oyunlarını da zamanla yüklersiniz artık...

Düzenlenenler;

1-Tüm takımların kadroları büyük bir ölçüde düzenlendi.Dört büyüklerin kadrolarına ayrıca özen gösterildi.Diğer Anadolu takımlarının kadro dizilimlerini bilmediğim için karışık ekledim.Ama oyun içinde bunu düzenleyebilirsiniz.
2-Tüm takımların formaları büyük bir ölçüde düzenlendi.Dört büyüklerin formalarına ayrıca özen gösterildi.Galatasaray forması için çok uğraşmama rağmen sadece beyaz kırmızı yapabildi.artık bir şekilde idare edin...Bir iki takımın forması da renkleri tutmayabilir şimdiden özür dilerim.Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor formaları sorunsuz...
3- Dil dosyaları üzerinde biraz daha düzenlemeler yapıldı.Yani %90 Türkçe...
4- Forumdaki tepkiler dikkate alınarak; menü müzikleri tamamen tarafsız müziklerle değiştirildi.Müziklerin hepsi türk sanatçılarının parçalarından seçilerek eklendi.
5- Fortis Türkiye Kupası sorunsuz olarak düzeltildi.Yalnız şu var; Yükselme grubundaki takımlar bu Kupaya katılamayacaklar...

Ve Bomba Süprizler;

1- Türkçe Spiker eklendi.Türkiyenin Pro Evelation Soccer serileri Spikeri Sayın Hasan MUSTAN"dan bizzat izin alınmıştır.Bana Türkçe Spiker dosyalarını verdiği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...
2- Tezahuratlar eklendi.Maç esnasında artık Kendi takımınızın taraftar tezahuratlarını duyacaksınız.Tezahuratlar ı oyun içine mahsus koymadım.Ama buraya ekleyeceğim taraftar tezahurat yamalarını kurduğunuz zaman oyunda rahatlıkla duyabileceksiniz.Lütfen tezahurat yamalarını kurarken sürekli oynadığınız takımın tezahurat yamasını yükleyin.Çünkü daima aynı tezahuratla oynayacaksınız...Herkese hitap etsin diye oyunun içindeki tezahurat türkiyenin tezahuratıdır...
3- Saha içi uyarı anonsu eklendi.Örneğin; "Sevgili futbol severler lütfen saha içerisine yabancı madde atmayalım"

Oyunda bazı hatalar da yok diğil.Çünkü düzenlenemiyor.İşte bu değiştirilemez hatalar şunlar...

1- Galatasaray forması için çok uğraşmama rağmen sadece beyaz kırmızı yapılabilindi.artık bir şekilde idare edin...Bir iki takımın forması da renkleri tutmayabilir şimdiden özür dilerim.
2- Kadrolar düzenlenirken Şuna dikkat ettim.Örneğin;Galatasaray"da, Bursa"da, Arsenal"da... Ersin adında bir futbolcu var.Ersin adını Ahmet diye değiştirmeye kalkınca tüm takımlardaki Ersin, Ahmet oluveriyor.Bu yüzden Kadrolarda değişik isimlere gözünüz çarparsa şaşırmayın.Mesela Trabzonspor"un kalecesi Galatasarayda yedek futbolcu.İşte Versiyon 1.00 daki kadro düzensizliği buna benzer değiştirelemez hatalardan kaynaklanıyor.Ama merak etmeyin Versiyon 1.00 a göre bunda biraz daha özen gösterdim...
3- Türkçe Spikerde Tek bir hata göze çarpıyor.Oyun başlarken ve biterken gooool sesini yine duyuyoruz.Buna engel olunamıyor malesef.Ama sakın şüpheniz olmasın.Buna alışırsanız muhteşem oldu...
4- Tezahuratlarda hiçbir sorun yoktur.Muhteşem olan eklentilerden birede bu...Valla oynarken öyle bir zevkine vardım ki.Yaptığıma çok memnun kaldım...

Notlar;

1- Lütfen tezahurat yamalarını kurarken sürekli oynadığınız takımın tezahurat yamasını yükleyin.Çünkü daima aynı tezahuratla oynayacaksınız...
2- Dağınık Takım kadrolarını oyuna başlamadan önce kafanıza göre düzenleyin...

İndirmek için

• Beğen
Tepkiler: Koroglu28, maximannn, adana_li_asik ve 10 diğerleri

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
bu oyun sis jarların içinde ne işi var

fırıldak

Üye
bu oyun nasıl yükleniyor lütfen yardım edip anlatırmısınız:bilmem::mahcup:

degerli43

degerli43

Üye
Oyun sis yanlış yere açmışsın konuyu ayrıca 8mb lık oyunu s40ların hiçbirinin kaldıracağını sanmıyorum neyse s60 oyunlarına taşınsın

yBtje

Üye
nasil kurluyor :(

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Sis uzantılı oyunlar burada paylasılmıyor kendı bolumune koymalıydın

enesoncu

Üye
teşekkürler

blackeagle9292

blackeagle9292

Üye
paylaşım için saol

SeRHaT44

SeRHaT44

Üye
bu oyun sis uzantılı ama yine de paylaşım için sağol

apokral

Üye
oldu yavrum çok sexsi oldu

passiv€ aggressiv€

Üye
güzel oyun ama bnde s40 kaldıracagını sanmıyorum s60 oyunlara taşınsın

idamstyle

Üye
sis oyunun burda ne işi var?!

degerli43

degerli43

Üye
bu konuyu kilitlesin mod arkadaş

huseyın19031993

Üye
kardes saol cok ugrasmıssın ellerıne saglık

vcp68

Üye
abi bu oyun nasıl kuruluyo!!! :(

m2sah

m2sah

Üye
bu konu neden hala burda yav. Adam hep böyle mesajlarla aldığı mesaj sayısını yükseltiyo:)

fearless0101

Üye
çok güzel bir program

marazali63

Üye
saol güzelmiş

perfus

Üye
bunu nasıl yüklicez bi bilqi werirmisiniz

onur1903onurbjk

onur1903onurbjk

Üye