Spor FIFA 17'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
FIFA 17 artık EA Access üyeliği bulunanlar tarafından herhangi bir ücret ödemeden Xbox ile Origin'e indirilebilecek.
Oyun konsolu ve bilgisayar kullanıcılarının son dönemde en çok tercih ettiği yapım olarak karşımıza çıkan FIFA 17, artık herhangi bir ücret indirmeden yüklenebilecek. Xbox ve Origin platformlarında bedava olan yapım, EA Access hizmeti olan herkes tarafından ücretsiz yüklenebilecek.


EA Access üyelerine daha önce de firma tarafından geliştirilen ve popüler bir hale gelen birçok oyun ücretsiz olarak sunulurken, sizde bu üyeliğe sahipseniz hiç bir ücret ödemeden FIFA 17'i indirebilirsiniz. EA Access üyeliğiniz sona erdiğinde oyunu ücretsiz olarak oynamayacağınızı ve üyeliğinizi aktifleştirmeniz gerektiğini unutmayın.

https://www.maxicep.com/galeri/fifa-17den-ilk-gorseller-geldi
FIFA 17'den ilk görseller geldi
EA Access üyeliği nedir?
EA Access 1 aylık 12 TL karşılığında ve senelik olarak ise 65 TL karşılığında satın alınabilmektedir. Üyeler Origin ve Xbox için geliştirilen tüm oyunlara en uygun fiyat etiketiyle sahip olabilir. Oyunları çıkış tarihinden 5 gün öncesinde indirip cihazlarınıza oynama fırsatına erişebilirsiniz
FIFA 17'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
bu oyunun lig versiyonlu uygulamasını mobilde olsa pc den mobile aktaranlar oluyordu nasıl oldugunu bilmiyorum.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
bu oyunun lig versiyonlu uygulamasını mobilde olsa pc den mobile aktaranlar oluyordu nasıl oldugunu bilmiyorum.
Bu konuda bilgim yok :hmmm
Ben sadece pc ortamında fifa 17 oynuyorum hiç mobil ile senkronize bakmadım
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt