Tavsiye Fifa 14 Sorun Yardım Eder Misiniz.?

Sponsorlu Bağlantılar

yakupb03

yakupb03

Üye
    Konu Sahibi
Fifa 14 Sorun Yardım Eder Misiniz.?
lütfen uygulamayı satın alın diyor siz nasıl oynuyorsunuz??

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Dostum oyunun data dosyasını indirip Android/Obb bölümüne atman lazım o yüzden böyle bir uyarı veriyor.

sahello

Üye
indirdim ben açtımda ama hala kilitli menajer mod falan zamundadan indirdim ben

yakupb03

yakupb03

Üye
    Konu Sahibi
E yaptım az önce yine aynısını yaptı bizim forumda var indirdim de 5 tane part var hangisini atacağız hangisini indireceğiz?

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
o 5 partı indirip tek bi klasöre çıkarıcaksın. sonra üstteki arkadaşın dediği yere atıcaksın :)

• Beğen
Tepkiler: yakupb03
aaeerr

aaeerr

Üye
Play store dan indir oyunu. Sonra freedom yap.

• Beğen
Tepkiler: reflex
yakupb03

yakupb03

Üye
    Konu Sahibi
Fredm nasıl olacak oyun işine hiç girmedim şimdiye kadar kurusa bakmayın :-)

aaeerr

aaeerr

Üye
Android freedom yaz google amcaya. 2.linke tikla. 0.9.2 surumu indir. Sonra programi ac. Peogramda liste olur. Listede fifa 14 e tikla. Oyun acilinca satin alinacak seyleri satin al. Kredi karti olarak freecard yazmasi lazim. Eger freecard yaziyorsa satin almayi tamamla. Bitti :)

komutan_maximus

Üye
apkmaniadan ceksene sorunsuz full daha ne

ciwan__47

ciwan__47

Üye
freedom ile denedim olmadı.. uygulamanın bu sürümü google play üzerinden faturandırılmak üzere yapılandırılmadı falan diyor.. buna var mı bi cozum...

aaeerr

aaeerr

Üye
Boyle hatayi ilk duydum

ciwan__47

ciwan__47

Üye
mesela manager moodunda budget satın almak istiyorum freedom ile ama yukarıda dedigim gibi hatayı aldım.. acaba marketten yuklemedim die mi ole yapıyor... sizde nasıl manager modunda parayı freedom ile alabilen var mı.. varsa bende marketten yuklerim artk dataları..

aaeerr

aaeerr

Üye
Ben her seyi freedom ile actim. Marketten yukledim oyu u

ciwan__47

ciwan__47

Üye
Ben her seyi freedom ile actim. Marketten yukledim oyu u

manager modunda freedom ile budget falan alabiliyor musun.. oyun parası satın alınıyor mu bende google play üzerinden faturalandırılmadı falan diyo satın almıyor.. freedom olmasada oyle yapıyor yani paranla almak istesen de alamıyorsun.. sanırım hep market dısı oldugu için.. acaba marketteki orjinal apk yi kursam olur mu ki ? varsa paylasabilir msin?

aaeerr

aaeerr

Üye
Oyunu komple silip marketten yuklemelisin

ciwan__47

ciwan__47

Üye
tmm teşekkürler umarım oyle olur.. deneyecem artk..

aaeerr

aaeerr

Üye
Bide freedom u kullanmadan once otomatik zaman dilimini kapat, kendi saat dilimini moskovaya ayarla

x-scarface

x-scarface

Üye
Oyunun apk sını yükle ama açma sonra 5 part olan datayı indirip tek klasör halinde android/obb ye at internet bağlantısı ile oyunu aç kilitli ise oyunu kapat interneti kes bir daha gir kilitli ise kilit olan bölümlere tıkla oyunu kapat sonra interneti açıp oyuna gir ben böyle yaptım şuan oynuyorum sıkıntı yok

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye
Oyunun apk sını yükle ama açma sonra 5 part olan datayı indirip tek klasör halinde android/obb ye at internet bağlantısı ile oyunu aç kilitli ise oyunu kapat interneti kes bir daha gir kilitli ise kilit olan bölümlere tıkla oyunu kapat sonra interneti açıp oyuna gir ben böyle yaptım şuan oynuyorum sıkıntı yok
beleş net bulunda bende indirem somuru:

• Beğen
Tepkiler: x-scarface ve .caner.
yakupb03

yakupb03

Üye
    Konu Sahibi
Şu an marketten indiriyorum son sürümü beyler sonra nasıl full yapcm bunu ben??

Üst Alt