FIFA 14 help pls !!!

Sponsorlu Bağlantılar

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
FIFA 14 help pls !!!
Arkadaşlar FIFA 14 e kodlu API kurdum kilitleri açmak için fakat tikladiğimda 'store not available',''store not connection'' hatasi aliyorum çözümünü bilen varmidir yardimci olun lütfen

AIS

AIS

Üye
root yapman lazim

AIS

AIS

Üye
Freedom varmirootlu ise freedom yukle sonra root explorer gibi uygulamalarda system/etc/hosts burada hosts dosyasini bul sil sonra dene

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Freedom varmirootlu ise freedom yukle sonra root explorer gibi uygulamalarda system/etc/hosts burada hosts dosyasini bul sil sonra dene
Hosts zaten silik tam aksine oyunu açabilmek için onu yüklemek gerekli sanirim

AIS

AIS

Üye
Tamam freedom varsa ora gir başka bir uygulama seçim ama para ile satın alınan mesela pet rescure saga gibi benzeri ora girip satın alıyoruz sonra fifayı dene

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
FIFA zaten ücretsiz ki amaOyun içi satın alma var onda

AIS

AIS

Üye
Arkadaşım kilitleri açmak için ya para ödemelisin yada freedom ile ödemelisin seçim senin hangisini istiyorsan onuda seç.Hosts dosyasını geri getirmek için başka bir uygulamada satın alma işlemini gerçekleşdirmelisin.

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım kilitleri açmak için ya para ödemelisin yada freedom ile ödemelisin seçim senin hangisini istiyorsan onuda seç.Hosts dosyasını geri getirmek için başka bir uygulamada satın alma işlemini gerçekleşdirmelisin.
anladım dostum ama bi zaman freedom yüzünden google play store a girememiştim ve düzeltmem çok zor olmuştu o işe girişmekten korkuyorum açıkcası

AIS

AIS

Üye
anladım dostum ama bi zaman freedom yüzünden google play store a girememiştim ve düzeltmem çok zor olmuştu o işe girişmekten korkuyorum açıkcası
Anladım Freedom çözümünü bulamadınmı?

deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Anladım Freedom çözümünü bulamadınmı?
Bulmuştum ama pek hatırlamıyorum işlemleri :/
Link 2 sd programıyla sistem uygulamasına çevirmiştim play store u ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum açıkcası :)
Bulmuştum ama pek hatırlamıyorum işlemleri :/
Link 2 sd programıyla sistem uygulamasına çevirmiştim play store u ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum açıkcası :)

Tamam buldum nereden yapılacağını kursammi ki freedom u ?
bide ben hosts u sildiğim için başka bi arkadaştan aldım hosts u temizdi kendi ip le komutu yazdım yine olmadı:/ şimdi zahmet olmazsa bana freedom kullanarak fifa nın nasıl kilidini açacağımı anlatırmısın ?

AIS

AIS

Üye
Hosts dosyasını başka cihazdan yüklersen sorun çıkara bilir. Yani sorun tek sende değil. Nasıl kullandığını bilmiyorsan anlatırım. Telefonda freedom varmı? Yoksa buradan . Sonra freedom girip bir uygulama seçiyoruz ama fifa değil başka bir uygulama seçiyoruz. Aşağıda resimli anlatım var.

• Beğen
Tepkiler: deadboringQ7
deadboringQ7

deadboringQ7

Üye
    Konu Sahibi
Hosts dosyasını başka cihazdan yüklersen sorun çıkara bilir. Yani sorun tek sende değil. Nasıl kullandığını bilmiyorsan anlatırım. Telefonda freedom varmı? Yoksa buradan . Sonra freedom girip bir uygulama seçiyoruz ama fifa değil başka bir uygulama seçiyoruz. Aşağıda resimli anlatım var.

Tamam deneyeceğimYa bu satin alma işlemi için oyunu seçip frdm dan sonra oyuna girip mi şatin almaya tikliycam ?

• Beğen
Tepkiler: polam234
AIS

AIS

Üye
Freedoma girip ordan gerekli oyunu seviyoruz sonra satın alma işlemini gerçekleşdiriyoruz

Üst Alt