Fifa 14 Android Orign Id Listesi

Sponsorlu Bağlantılar

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
Ultimate teamde kadroda forvet oyuncusunu kaleye bile koysam gücü aynı kaliyo sacma değilmi tekmi bende boyle bide arkadaş ekledim originde ekledigim arkadasla mac nasil yapcam="halil268, post: 6518689, member: 1041892"]THExYASADISI63
Ultimate Team'da bilmediğiniz şeyler varsa yardımcı olabilirim.
Oyuncu transfer ediyorum Oynamıyorum ama biraZ zaman geçince oyuncunun resminin ustunde bişi çıkıyo ve oynayamiyorum o nedir nasil duzeltirim[/quote]
o oyuncunun kontrati bitmiş oyuncuyu secince ilk seçeneğe basarsan gelir kontratlar eğer varsa tabi ordan uzatirsin :rolleyes:

bilal72

bilal72

Üye
Zwavci72 ekleyin oynayalım arkiler :):rolleyes::)

aydın1959

Üye
eposta30

alpegoo

Üye
3LLBOY43, post: 6553523, member: 480842"]Oyuncu transfer ediyorum Oynamıyorum ama biraZ zaman geçince oyuncunun resminin ustunde bişi çıkıyo ve oynayamiyorum o nedir nasil duzeltirim[/quote]
o oyuncunun kontrati bitmiş oyuncuyu secince ilk seçeneğe basarsan gelir kontratlar eğer varsa tabi ordan uzatirsin :rolleyes:[/quote] tikliyorum ama bi yazi geliyo kontrat gelmiyo bazen
Tikliyori

darksiders_53

Üye
darksiders_53 ekleyin arkadaslar

TheOldBros

TheOldBros

Üye
rimex1907 ekleyin de nasil oynicaz daha yeniyimMac yapacak yokmu yaw .d bi Türkiye Hollandaceçevirelim

kral_akrep

Üye
kral_akrep61 nick im

TheOldBros

TheOldBros

Üye
maç atacak yokmu ?

LeanbLack

LeanbLack

Üye
Nasıl multiplayer oynandıgını çozen varmı ??

emredel1905

emredel1905

Üye
millet ıd leri paylaşıyor hadi maç yapalım diyor birisi çıkıp soruyor nasıl maç yapılıyor diye cevap veren yok android fifa 14 te mp yok boşuna aramayın

TheOldBros

TheOldBros

Üye
Ozaman niye origin İD lerini paylasiyo millet walla benimde bilgim yok ben herhalde maç yapiliyo diye yazdim

alpegoo

Üye
millet ıd leri paylaşıyor hadi maç yapalım diyor birisi çıkıp soruyor nasıl maç yapılıyor diye cevap veren yok android fifa 14 te mp yok boşuna aramayın
Satin alınca yapamiyo muyuz mp

abcderhan

Üye
gelicektir herhalde boşuna yoktur yani origin

TheOldBros

TheOldBros

Üye
hiç yapılmayacakmı ya multiplayer

enessene52

enessene52

Üye
arkadaslar şuanlık multiplayerda mac yapma modu yok.

aliemci

Üye
aliemci

TheOldBros

TheOldBros

Üye
rimex1907 istek gönderin arkadaşlar

slmi1905

slmi1905

Üye
selami04 buda benden arkadaşlar

blueibo