Fertile Ceres Feature Pack 2 Preview - Nokia C5-03

Sponsorlu Bağlantılar

CryuS

CryuS

Üye
:tşk:

Joker.

Joker.

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]v22 çalışıyor mu[/SIZE][/COLOR]

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Fertile Ceres Woow:

sayfer

sayfer

Üye
v22 yüklü telefonlara da yüklenebiliyor mu ?

alim6563

alim6563

Üye
Kaydırmalı kilit ekranını gören var mı ? Ben kilitleyip açtığımda hiçbirşey çıkmadan açılıyorda :dry:

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
gobbels

gobbels

Üye
alttaki kısa yollar ve wlan taraması hariç hiçbirşey çalışmıyor ! neden ?

hüso94

Üye
v 22 yüklü üzerine yüklenebilirmi Birde yüklenirse Rm-697yi silip yenidenmi açalm cdeki yerini

sayfer

sayfer

Üye
v22 yüklü olan telefona yüklenebiliyor mu ????

cevap vermeyecekmisiniz ?

hüso94

Üye
Evet Arkadaşlar Cevap verirmisiniz v22 Yüklü Telefona Yükleniyormu :S

---------- Eklendi @ 15:54:25 ---------- Yazıldı @ 15:51:39 ----------

sayfer kardeş v22yede yükleniyor galiba İndiriyorumda dosyaları RM-697_22.0.007 diye başlıyor

Del Rey

Del Rey

Üye
    Konu Sahibi
Evet, v22 uyumlu. Bunu daha önce de sordular ve biz tekrar tekrar yanıt verdik. Lütfen konuyu ve ona gelen cevaplarını da okuyun.

---------- Eklendi @ 16:20:39 ---------- Yazıldı @ 16:16:01 ----------

alttaki kısa yollar ve wlan taraması hariç hiçbirşey çalışmıyor ! neden ?

Yanlış yükleme yapmış olabilirsiniz. Menüye girebiliyorsanız ev ekranını değiştirin. Giremiyorsanız, başta söylediğim gibi eksik yükleme yapmışsınız.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Aynı soruyu tekrar tekrar sormazlar mı, bir modderi en çok delirten sebeplerin başında geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Del Rey
gobbels

gobbels

Üye
Evet, v22 uyumlu. Bunu daha önce de sordular ve biz tekrar tekrar yanıt verdik. Lütfen konuyu ve ona gelen cevaplarını da okuyun.

---------- Eklendi @ 16:20:39 ---------- Yazıldı @ 16:16:01 ----------

Yanlış yükleme yapmış olabilirsiniz. Menüye girebiliyorsanız ev ekranını değiştirin. Giremiyorsanız, başta söylediğim gibi eksik yükleme yapmışsınız.

Bütün dosyaları indirdim eklerdekiler dahil ve adım adım noktası vrgülüne kadar uygun olarak yükledim.Bendeki Phoneix 2011 ama yinede silip sizinkini indirip kuracağım inşallah olur.

---------- Eklendi @ 18:05:46 ---------- Yazıldı @ 16:36:57 ----------

Sorunu çözdüm hatsız modda iken ev ekranını ve temayı değiştirip simi takıp çalıştırdığımda oldu ayne sorunu yaşayanlar deneye bilir.

sayfer

sayfer

Üye
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f151 (-2080247471)

Flash: Failed to initialize boot rom connection. Check USB connections! If possible do not use USB1.1 ports or any USB hubs.

hatası alıyorum. adım adım söylenenleri yaptım akıl verirmisiniz ne yapmam gerekiyor

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Telefona Racing Thunder Global Racing kurarken 'bu bir dahili bileşen yüklemez diyor'

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
rofs2 de glabal racinge ait bi dosya mevcut onu silmeniz lazım.

roctoroy11

Üye
Klavyeyi normal klavye yapamıyormuyuz yatay ekrandaki ?

Üst Alt