^Ferrari'yi Küçümseyemeyiz^..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye


İngiltere ve Almanya'daki galibiyetlerine rağmen Lewis Hamilton, rakipleri Ferrari'nin küçümsenmeyecek bir takım olduğunu söylüyor. Ferrari pilotu Felipe Massa Macaristan'da yarış dışı kalmadan önce ne kadar güçlü olduklarını göstermişti.

Takımlar üç haftalık arada dinlenmeye fırsat bulsalar da kalan yarışlar için hazırlıklar da devam ediyor.

Lewis Hamilton web sitesinde yaptığı açıklamada, "Macaristan'da alınan sonuç, takım için bir dersti. Bize asla halimizden memnun olmamamız gerektiğini ve yaz arasında Valensiya'ya güçlü geri dönebilmek için çok sıkı çalımamız gerektiğini gösterdi."

"Ferrari gibi bir takımı asla küçümseyemezsiniz ve kalan yarışlarda avantaj sağlamak için çok sıkı mücadele edeceklerini biliyoruz. Ben de Woking, Stuttgart ve Brixworth'taki herkesin kalan yarışlarda gçlü olabilmemiz için çalıştığını biliyorum." diye konuştu.

Test yasağının olduğu bu dönemde, Hamilton fiziksel oalrak hazırlanmanın çok önemli olduğunu söylüyor.

"Düzenli çalışmak çok önemli. Ben de koşarak ve bisiklete binerek çalışmalarıma devam ediyorum."

"Sürekli seyahat etmek ve yarışmak vücudunuzu yoruyor ve benim hedefim sezonun ikinci yarısına Melbourne'de olduğum kadar zinde başlayabilmek."
 


Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
yow ya ne küçümseyimki:)
 
>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
konuyla ilgisiz mesajlar atmayın mümkünse..
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt