Ferrari, Lolipop Gerekliliğini Kabul Etmiyor..

Sponsorlu Bağlantılar

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Ferrari patronu Stefano Domenicali, Valensiya'da yaşanan sorunun ardından İtalyan takımın pit stoplarda ışıklı sistem yerine lolipop adam kullanmaya geri dönmesi gerektiği konusundaki iddiaları kabul etmiyor.Ferrari takımı diğer takımlar gibi pit stoplarda lolipop adam kullanmıyor ve kalkış işaretini ışıklı bir mekanizma ile veriyor. Ancak Valensiya'da pit alanında Kimi Raikkonen'in işaret verilmeden aracını hareket ettirmesi pit ekibinden iki mekanikerin yere düşmesine neden olmuştu.

Domenicali, Raikkonen'in lolipopun yoluğunda kafası karıştığı için hareket ettiğini kabul etmiyor ve

"Eğer kırmızı ışık yanıyorsa, bu kırmıız ışıktır. Tıpkı lolipopun aşağıda olması gibi." diyor.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt