Fenomen Olmak İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Fenomen Olmak İstiyorum
Arkadaşlar ben fenomen olup egomu tatmin etmek istiyorum. Fanlarım bana sing yapsın benim adımı sayıklasın istiyorum. Aranızda fenomen olan var mı? Twitter da parayla takipçi almak işe yarar mı?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bana takıl hayatini yasa anakarada misin?

byAndroid

byAndroid

Üye
Arkadaşlar ben fenomen olup egomu tatmin etmek istiyorum. Fanlarım bana sing yapsın benim adımı sayıklasın istiyorum. Aranızda fenomen olan var mı? Twitter da parayla takipçi almak işe yarar mı?
Twiiter da bi sistem var veriyorsun 5 bin lirayi 1 saat boyunca herkes seni konusuyor fenomen oluyorsun binevi

0MG90

0MG90

Üye
Nasıl bi trollsün bilmem ama banlanıcan yakında

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve UpOneTR
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
olamazsın izin vermiyorum

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
byAndroid

byAndroid

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
SHS

SHS

Üye
@Fenomen

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
o kadar büyüksün yani :ehe
bak şimdi mantık kuralım, madem o kadar takipçin vs var, niye buralarda kendini harcıyorsun :ehe konulara acayip acayip cevaplar veriyorsun, acayip acayip konular açıyorsun :ehe
bu kadar "büyük" bir insanlar böyle mi yapıyorlarmış :ehe
tüh be ya görüyor musun :ehe

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
o kadar büyüksün yani :ehe
bak şimdi mantık kuralım, madem o kadar takipçin vs var, niye buralarda kendini harcıyorsun :ehe konulara acayip acayip cevaplar veriyorsun, acayip acayip konular açıyorsun :ehe
bu kadar "büyük" bir insanlar böyle mi yapıyorlarmış :ehe
tüh be ya görüyor musun :ehe
Famelik bazen sıkıcı geliyor bana. Ama kızlar tek tek mesaj atınca o zaman anlıyorsun. Bu forumda da bir şeyler öğrenmek için, gereksiz mesajlarda eğlenmek için, vakit geçirmek için takılıyorum. Havası farklı oluyor.

Ayrıca beni büyük görmen çok saçma herkes eşittir. Senin bu foruma yaptığın saygısızlığı anlamadım. Herkes forumda takılabilir. İnceden takılmamamımı belirtiyorsun?
Tamam.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Famelik bazen sıkıcı geliyor bana. Ama kızlar tek tek mesaj atınca o zaman anlıyorsun. Bu forumda da bir şeyler öğrenmek için, gereksiz mesajlarda eğlenmek için, vakit geçirmek için takılıyorum. Havası farklı oluyor.

Ayrıca beni büyük görmen çok saçma herkes eşittir. Senin bu foruma yaptığın saygısızlığı anlamadım. Herkes forumda takılabilir. İnceden takılmamamımı belirtiyorsun?

Tamam.

büyüklüğü yaş olarak mı aldın bilmem ama yazdığına cevaben yazdım;
Twitterdaki takipçi, facebooktaki arkadaş sayımı görmedin mi?

pmde de dediğim gibi ayna olmak gerekir, nasıl davranılırsa öyle davranılmalı :gul:

Baydırman

Baydırman

Moderator

Tamam.
Göstermeyecek misin?

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Baydırman

Baydırman

Moderator
facebook arkadaş sayısı önemli bir kavram değil. peki ne kadar takipçin var twitterda @Patronun Patronu

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Üst Alt