fenerrrrr gooollll

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
fenerrrrr gooollll
suanda durum 4-1 dk 84 fener önde gooooooooooooll kezmandan en son geldii bakalım nolacak kızmayın biliyorum burası spor bölumu deil ama dayanamadım koyu fblı olduğum için yazdım :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Helal olsun maçı izledim evde.rahat ve kolay bir maçtı..Ne diyoruz daima fenerbahceyi zorlayacak takım yok türkcell super liginde:) sadece oyunlarının % 30 bile yeter..

ne mutlu fenerbahceliyim fenerbahcelisin irem:D

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
ewett maç bitti 4-1 kazandık 1 gol daha atsaydık liderdik :sahan2: sağlık olsun konyayı kendi evinde yendik hepsine geçmiş olsun tum konya camiasına :ehe :dance:oooo fb liyim tabi sorulur mu :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Daha çok takımı yenecez:) Kaç haftadır 3-4 atıyoruz her takıma:) zevki kalmadı ya:D oooooo mateja kezmannnnnnnnnnnnnn

+ genç semihhhhhhhhhhhhhhhhhh

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
Daha çok takımı yenecez:) Kaç haftadır 3-4 atıyoruz her takıma:) zevki kalmadı ya:D oooooo mateja kezmannnnnnnnnnnnnn

+ genç semihhhhhhhhhhhhhhhhhh
bu bjk de yenilseydi :hmmm
neyse biz yendik ya :naughty: :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Fenerbahcem nasıl lider olurdu yaw puan durumunada bakmadım hiç.. Trabzon beşiktaşa yatar..ümidim yok trabzondan..Beşiktaş kazanır.

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
ins Ts yener :hmmm ümidim yok ama...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bekleyelim görelim:) İnşallah biz yanılırz:D

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
yanılmamı hiç bu kadar çok istememiştim :ehe inş..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Zuhahaha:) ya daha çok varr.Arayı acarız o sorun değil:) tad gelsin maksat.

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
neyse 19:00 da görecez bakalım :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Evet yine maçı heyecanlı bekliyorum evde izlemek güzel:) mısır çerezim hazır:) İzlemek isteyenleri beklerim:D Plazmazda güzel oluyor..Havan batsın emi DiabLoS.:d

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ve maça son 1,5saat:) kalpler inönüde aklımız yemekte:)

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
aynen de öyle :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İmzama ilk defa dikkatlice baktım komikmiş be:) Aklıma ts lu yattara geldi:D:D:D

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
bnmde hain nobre :agla :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
:D:D Nobreyi geç..Ben hiç beğenmiyorum walla onu..Kaliteli bir oyuncu olduguna inanmadım hiç..Fenerbahce döneminde dahi.Şimdi artık moda KezMan:) oooooo Mateja kezman oleyyy mateja kezmannnnnn

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
bnm favorim ekselansları lugano :op: :ehe:ehe:ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
OOOOooo saten oo benim değişmezim:) Babamla maç içinde hep kavga ediyorum lugano yuzunden savunuyorum diye:D 1 Lugano 2 mateja kezman:) bunlar futbolcu değil diye kızıyor:D daha öncede devied yuzunden edıyorduk artık devied e birşey diyemiyor:D:D:D ben haklı cıktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt