fenerbahçenin rakibi chelsea..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
fenerbahçenin rakibi chelsea..

İşte Fenerbahçe'nin rakibi

Nefesleri tuttuk bu kurayı bekledik.. Ve sonunda kuralar çekildi. İşte Fenerbahçe'nin çeyrek finalindeki rakibi.

Fenerbahçe, Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde İngiltere'nin FC Chelsea takımı ile eşleşti. Sarı-lacivertliler, ilk maçı İstanbul'da oynayacak.

Futbolda Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek final kuraları İsviçre'nin Nyon kentinde çekildi. Kurada İngiltere'nin FC Chelsea takımıyla eşleşen Fenerbahçe, ilk maçı 1 ya da 2 Nisan'da İstanbul'da oynayacak. Rövanş maçı ise 8 ya da 9 Nisan'da yapılacak.

Kura çekimi sonucunda Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri şöyle gerçekleşti:

Arsenal (İngiltere)-FC Liverpool (İngiltere)

AS Roma (İtalya)-Manchester United (İngiltere)

FC Schalke 04 (Almanya)- FC Barcelona (İspanya)

FENERBAHÇE (TÜRKİYE)-FC Chelsea (İngiltere)

Sarı-lacivertliler, turu geçmeleri durumunda, İngiliz ekipleri Arsenal-FC Liverpool eşleşmesinde tur atlayan takımla yarı finalde karşı karşıya gelecek.

Yarı final ilk maçları 22-23 Nisan, rövanşlar ise 29-30 Nisan'da yapılacak. Şampiyonlar Ligi kupası ise 21 Mayıs'ta Moskova'da sahibini bulacak.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
bjk ilk macta sergenin 2 müthiş goli ile yenmişti
umarım fenerde aynı skorla yener
bu arada 2.mactada 2-0 yanilmişti ve ben o macı schalke stadında seretmiştim.
ilk bjk macına gidişimdi cok üzülmüştüm
turgay ne hatırlatıyon ya :(

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
yapacak bişey yok gerçekler acıdır..:ehe
fenerbahçeye başarılar...
işleri çok zor...

leiche

leiche

Emekli Yönetici
gerce fener fener değil mübarek birazilya milli takımı :D

romant_58

Fenerbahçe'mize Hayırlı Olsun Evet İşimiz Zor Ama İmkansız Deyil Hayırlısı Olsun Fenerbahçe'me Canı Gönülden Başarılar Diliyorum

Yasminozz

Yasminozz

Üye
hayırlısı olsun ne dielim...her ne kadar turu geçmesini istemesemde bi galatasaraylı olarak.... :P

bu takım bizi yanlış hatırlamıyosam 5-0 yenmişti... :( :(

karides

Üye
M.United, Arsenal ve Liverpool'a nazaran çekilebilecek en iyi ingiliz takımı bence. Sadece ünlü isimler var takımda ve bu da yetmiyor (Drogba ve Makelele'yi bir kenara ayırırım). Mesele iyi futbolcu almakta değil, iyi takım olabilmekte.

ve bu arada doğru yatırlıyosun Yasminoz, 5-0'dı; aama bu sizin uyanmanıza ve bir sonraki maçta Milan'ı 3-2 yenerek UEFA kupasına katılmanıza ve orada da UEFA şampiyonu olmanıza yol açmıştı. Yani bir milad diyebiliriz, o maç için.

funny_fb_cengiz

funny_fb_cengiz

Üye
fenrbahçe bu takımın üstesinde gelebilecek güçte olduğuna inanıyorum ve takımıma başarılar diliyorum :D

leiche

leiche

Emekli Yönetici
M.United, Arsenal ve Liverpool'a nazaran çekilebilecek en iyi ingiliz takımı bence. Sadece ünlü isimler var takımda ve bu da yetmiyor (Drogba ve Makelele'yi bir kenara ayırırım). Mesele iyi futbolcu almakta değil, iyi takım olabilmekte.

ve bu arada doğru yatırlıyosun Yasminoz, 5-0'dı; aama bu sizin uyanmanıza ve bir sonraki maçta Milan'ı 3-2 yenerek UEFA kupasına katılmanıza ve orada da UEFA şampiyonu olmanıza yol açmıştı. Yani bir milad diyebiliriz, o maç için.

:oke: doğru.

yaf karides abi biz ne zaman böle maclarda boy gösterecez
B J K

Yasminozz

Yasminozz

Üye

güzel..hırs yapmışız demek ki.. :ehe :ehe :ehe

sora da o gazla süper kupayı almıştık...şampiyonlar ligi şampiyonunu yenmiştik di mi ??? :) :) :)

Salihyet

Salihyet

Üye
Fenerbahçe için en iyi 3 kura vardı bence çıkabilecek en iyi 2. takım, çünkü bazı takımlar var kötü oynasa bile yenilmeyecek (berabere kalır ama yenilmez..) chelsea uzun süredir tek vücut olarak oynamıyor ve bu da bizim için iyi bir haber.. ilk maç için bilet çıktığı gün alacağım ;) HERKEZ'i BEKLİYORUM ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU'na sevilla maçına gidemedim ama bunu kaçırmam..

tugberk16

tugberk16

Üye
Fenerin işi zor..

I Love Techno

I Love Techno

Üye
geçmiş olsunburaya kadarmış.:islik

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Eskı Chelsea olsa asla eleyemezler derdım ama
Chelsea da batıı gıbı bısey

I Love Techno

I Love Techno

Üye
Eskı Chelsea olsa asla eleyemezler derdım ama
Chelsea da batıı gıbı bısey

komik olmayalım.chelsea'den bahsediyoruz.hani şu anelka'nın oynadığı takım.hani didier drogba var hani lampard var.ne diyosun arkadaşım.fener sevilla maçında uç noktada oynamıştır.ama uçlar sadece bir kez olur.fenerbahçe'ye şimdiden geçmiş olsun.eğer fener turu atlarsa bikini giyerim.

delrico

delrico

Emekli Yönetici
yok canım niye chelseaden umudunuzu kesionuzz simdiden fenerbahceye ve bütün fenerbahceliliere gecmis olsun dileklermi sunuyorum:islik:ehe

yasirarslan

yasirarslan

Üye
inşaalah kazanır

delrico

delrico

Emekli Yönetici
komik olmayalım.chelsea'den bahsediyoruz.hani şu anelka'nın oynadığı takım.hani didier drogba var hani lampard var.ne diyosun arkadaşım.fener sevilla maçında uç noktada oynamıştır.ama uçlar sadece bir kez olur.fenerbahçe'ye şimdiden geçmiş olsun.eğer fener turu atlarsa bikini giyerim.

ayne dostum turu atlasın ben mayokini giycemm:ehe:islik:islik:kop::kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt