Fenerbahçe'den 'Beşiktaş'a özel' tişört!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dwyane_Wade

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'den 'Beşiktaş'a özel' tişört!
Fenerbahçe Kulübü, Turkcell Süper Lig'de 2-1 kazandıkları Beşiktaş derbisini anımsatacak ''2 de 1'' tişörtlerini satışa çıkarıyor.
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinden sonra, bu maçın skoruna özel olarak ve sınırlı sayıda üretilen ''2 de 1'' tişörtleri, ''2 de 1 aynı şeyi yapıyoruz, Fenerbahçeli olmaktan gurur duyuyoruz'' sloganıyla Fenerium mağazalarında taraftarların beğenisine sunulacak.
Fenerbahçe, ezeli rakibi Beşiktaş ile yaptığı son 4 maçı da 2-1'lik skorla kazandı.
Sarı-lacivertli kulüp, 4-1 galip geldikleri Galatasaray maçı sonrası da ''El Clasico'' tişörtlerini piyasaya sürerek, Kadıköy'de son yıllarda ezeli rakibine karşı kazanılan maçlara atıfta bulunmuştu.

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Gs nin Başarısını Abartıyorsunuz Diyenler Baksın...Sıradan Bi Derbi Galibiyeti Sonrası...

mAd_girL

mAd_girL

Üye
aslında henry bi bakıma haklı her derbiden sonra tişört bastırırsak ohhooo malum... :coold:

aspıre

Üye
Gs nin Başarısını Abartıyorsunuz Diyenler Baksın...Sıradan Bi Derbi Galibiyeti Sonrası...

valla ya hadi farklı bi galibiyet olsa tamam ama zar zor yendiniz. 2 tane golümüz verilkmedi.oyunda üstün olan bjk di..yan hakem sayesine gene bu maçtan da yırttınız..

lovestar

lovestar

Üye
hakana torinolu şaban derlerdi.bunlar gittiler mallorcalısını getirdiler.hiç konuşmaya hakkı olmayan fenerliler lütfen sussunlar...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gayet hoş duruyor;)

Fenerbahçeye herşey yakışır.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Paramız var, bastırıyoruz tişörtleri!!! Keyfimiz...

Kaldı böyle dalga geçilesi malzemelerin heba olmaması çok hoş!.. :kop:
Hadi bakalım...
İnşallah seneye 10-0 yazan Saraçoğlu'nda oynanmış bir Galatasaray maçı sonucunun basılı olduğu tişörtlerimiz olacak :ehe:ehe:ehe

kkrrkkyy

kkrrkkyy

Üye
YAKIŞIIIIIIIIIIRRRRR:yuru

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Paramız var, bastırıyoruz tişörtleri!!! Keyfimiz...

Kaldı böyle dalga geçilesi malzemelerin heba olmaması çok hoş!.. :kop:
Hadi bakalım...
İnşallah seneye 10-0 yazan Saraçoğlu'nda oynanmış bir Galatasaray maçı sonucunun basılı olduğu tişörtlerimiz olacak :ehe:ehe:ehe
Anlıyoruz ki Herşey Parayla Olmuyor...Önemli Olan Sportif Başarı ve Herkes Takımı Bunun İçin Tutar ( Ben Değil Demeyin ;) ) Ayrıca Türkiye Liginde Herkes Birbirini Yener...Yoksa Kayseri 4-1 lik Galibiyetten Sonra Heralde Stad Yaptırması Lazımdı ama; Abartmadılar :oke: Sizin Gibi..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Her şeyin parayla olduğunu iddia etmedim ;)
Paramız var bastırıyoruz, keyfimiz... Dedim ;)
Bir şeyi abarttığımız yok, tadını çıkartıyoruz bazı şeylerin.

Ayrıca bir takım için sportif başarının yanında ekonomik başarı da çok önemlidir! Her halde bu tartışılmaz :) Fenerbahçe ise bu tişörtleri bastırarak taraftarlarının ilgisini çekip ekonomik canlılık sağlıyor.

Bu diğer takım taraftarlarını neden ilgilendiriyor onu anlamıyorum :) Kime ne yani bizim bastırdığımız tişörtlerden... Varsa diğer takımların manevi bir zararı, varsa maddi bir zararı, açar davasını alır hakkını.
Gerisine ise kimsenin karışmaya hakkı yok.
;)

ouSahin

ouSahin

Üye
Anlıyoruz ki Herşey Parayla Olmuyor...Önemli Olan Sportif Başarı ve Herkes Takımı Bunun İçin Tutar ( Ben Değil Demeyin ;) ) Ayrıca Türkiye Liginde Herkes Birbirini Yener...Yoksa Kayseri 4-1 lik Galibiyetten Sonra Heralde Stad Yaptırması Lazımdı ama; Abartmadılar :oke: Sizin Gibi..

Fenerbahçe zaten sportif başarı adına Türkiye'nin en iyi alt yapısına sahip...Fenerbahçe'yi Futbol Kulubü olarak görme çünkü her spor dalında bir senede 12 dalda kupa alan olimpiyatlara Türkiye adına en çok sporcu veren bir Takımdır..

4-1 Galibiyetin üzerine 2-1 Beşiktaş galibiyeti var hala maçı tartışıyorsunuz:)

21:45 , Bir Baba Hindi , Kadıköy Panteri vs vs T-shirtleri bastırdıkları zaman herkezin keyfinden geçilmiyor Fenerbahçe yapınca fena çarpıyor...Fenerbahçe Galatasaray ve Beşiktaş üzerinden Fena para yapıyor:)

suur1907

suur1907

Üye
helal olsun alıştık artık benim fotoğrafıma bakarsanız görürsünüz buda fenerin gs nin 100 yılında şampiyon olduğu zaman çıkmıştı hemen aldım el classico yuda alıcam bunuda

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Fenerbahçe zaten sportif başarı adına Türkiye'nin en iyi alt yapısına sahip...Fenerbahçe'yi Futbol Kulubü olarak görme çünkü her spor dalında bir senede 12 dalda kupa alan olimpiyatlara Türkiye adına en çok sporcu veren bir Takımdır..

4-1 Galibiyetin üzerine 2-1 Beşiktaş galibiyeti var hala maçı tartışıyorsunuz:)

21:45 , Bir Baba Hindi , Kadıköy Panteri vs vs T-shirtleri bastırdıkları zaman herkezin keyfinden geçilmiyor Fenerbahçe yapınca fena çarpıyor...Fenerbahçe Galatasaray ve Beşiktaş üzerinden Fena para yapıyor:)
ilk önce bunları söylerken heralde araştırmadan veya bilmeden yazmışsın dikkat!!zaten bilsen böyle konuşmazdın eminim...alt yapı kimden sorulur bunu istediğin vatandaşa sor ;) en çok sporcu ama en çok hüsranada siz uğrattınız bunu da bilmenizi isterim

lovestar

lovestar

Üye
henry arkadaşa ek olarak;bakınız bugünki maçta gösteriyor fenerden bir cacık olmaz.ruh yok adamlarda.türkiye omuzu gövdeden sarılı futbol oynayan bülent gibi kaptanları 10 kişi kalıp uefa kupasını alıp destan yazan aslanlarını özledi.beşiktaşlıyım ama düşüncem hiç değişmez.gs her dönem yüreğiyle fener parasıyla futbol oynadı...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Konuyu amacından çıkaranlara teşekkür etmek gerekiyor;)

SaygıLar

ixamar

ixamar

Üye
forazaaa bjkkkk

bşksı yalan yense de yenilse de alemde tek büyük var o'nun da ismini teleffuz etmeye gerek yk bjk bjk bjk

ouSahin

ouSahin

Üye
ilk önce bunları söylerken heralde araştırmadan veya bilmeden yazmışsın dikkat!!zaten bilsen böyle konuşmazdın eminim...alt yapı kimden sorulur bunu istediğin vatandaşa sor ;) en çok sporcu ama en çok hüsranada siz uğrattınız bunu da bilmenizi isterim

100yılımızda 12 dalda kupa sahibi olduk sence bunun neresi hüsran...Basketbolda kızlarımız Avrupa Şampiyonu oldu bunun neyi hüsran..boksa,yelkende,voleybolda kızlı erkekli şampiyonluklar aldık bunun neyi hüsran...Olimpiyatlara en çok sporcu veren takım olduk bunun neyi hüsran..

Bana futbol adına altyapı sayma dostum:) Spor'a verilen destek adına altyapı adına tesisler adına bir savunma ver...

lovestar arkadaşımada ek olarak...grur duydugun galatasaray avrupa kupasını aldıgında ben fenerbahçe'li olarakta grur duydum..Şimdimi bugün Fenerbahçeden cacık olmaz diyen sen kendi takımının Avrupa maçlarını izle sonra bana yorum at :)

arslansem

arslansem

Üye
Düzeltme yapmak istiyorum 21:45 değil 20:45 :D

lovestar

lovestar

Üye
lovestar arkadaşımada ek olarak...grur duydugun galatasaray avrupa kupasını aldıgında ben fenerbahçe'li olarakta grur duydum..Şimdimi bugün Fenerbahçeden cacık olmaz diyen sen kendi takımının Avrupa maçlarını izle sonra bana yorum at :)

dikkat edersen kendi takımımı öne sürmedim hiç.çünkü gs trükiyenin gelmiş geçmiş en büyük takımıdır...

ouSahin

ouSahin

Üye
dikkat edersen kendi takımımı öne sürmedim hiç.çünkü gs trükiyenin gelmiş geçmiş en büyük takımıdır...

Farketmez o sözüm Galatasaray içinde geçerli olsun..Galatasaray en parlak dönemiydi o dönem hepimizi grurlandırdı ama artık eskisi gibi parlak bir çizgi ilerletmiyor:) Bugün UEFA kupası grubundan çıktıgına aldanmayalım bence...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...