fenerbahçe ve şampiyonlar ligi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quattro

Quattro

Üye
Milan - FENERBAHÇE : 3-1

Maalesef.. :( Ben Milanı San Siroda yeneceğimizi pek zannetmiyorum.. Ama inşallah kaznırız.

kaan_saner

Üye
Originally posted by kahraman8562@Aug 25 2005, 08:45 PM
inşallah dostum emelimizde bu zaten.
ilk tahmini ben yapim maç rakip sahada biraz zor geçer ama hucuma dünük oynarsak bumaç
milan-fb = 1-3
[post=144518]Quoted post[/post]​
abi sen bu söylediğine inanıyormusun lütfen içtenlikle cevap ver :nono: inşallah senin dediğin gibi olurda bu güne kadar başınıza ne geldiyse bu hayalperestliğiniz yüzünden geldi bence herkez haddini bilecek milan nerde fb nerde arada dünya fark var :eksi: fbnin gruptan çıkması çok zayıf bir ihtimal bence keşke daha başka bi gruba düşseydi

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Originally posted by ardadoganer@Aug 25 2005, 06:10 PM
eveeet grup belli oldu
MİLAN
PSV
SCHALKE
FB

[post=144343]Quoted post[/post]​
ya bu sıralama doru yaaa.

1.Milan
2.PSV
3.Schalke
4.Fenerbahçe

belki Schalkeyle yer değişimi olabilir...

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
GSliyim die solemiom
fb malesef bu grupta
sonuncu olur
insallah ben yanilirim
ama
gercekler acidir
uefa ya kalmasi bile basari olur fener icin
ne diyelim
basarilar

berkant10

berkant10

Üye
off ya bu sene yine uefa yı zorlucaz gibi gorunuyo fenerin su sampiyonlar liginden ilk gruptan çıkabileceği gunleri bi gorebilsek

the_patriot

Üye
fenere denk olabilecek tek takım psv, fener en iyi ihtimal 3. olur, 4.olursa da başarısızlık sayılmaz, eldekilerle böyle

Caine

Caine

Üye
Originally posted by the_patriot@Aug 25 2005, 11:40 PM
fenere denk olabilecek tek takım psv, fener en iyi ihtimal 3. olur, 4.olursa da başarısızlık sayılmaz, eldekilerle böyle
[post=144675]Quoted post[/post]​

;;) ;;) ;;)

don_juan

Üye
açık konuşalım kimse kimseyi kandırmasın ben bir fenerbahceli olarak ümitli değilim ama yinede karşılarına çıkacagız ve elimizden geleni yapamaya çalışacağız

kahraman8562

Üye
    Konu Sahibi
inanmıyorum size ya nasıl böyle düşünürsünüz. Fenerbahçeden bahsediyoruz istanbulspordan değil....
Bu gruptan çakamayacagiz diyenler çok yanılıyor. Siz büyle ümütsizliğe düşerseniz oyunculardan ne bekliyorsunuz alla alla... biz bu gruptan çıkacağız.. buraya yazıyorum fener bu gruptan çıkacak...
tüm maçlar bitince göreceğiz.. açıkamazsak nederseniz kabulumdür...
Yaşasın FENERBAHÇE aşkı

virtuous

Üye
1. banko milan abicim bunun lamı cimi yok benim asıl sıkıntım 2. kim olur acaba? shalke mi yoksa psv mi ? Sonuncu olacak takımda da sıkıntı yok. sıfırların vazgeçilmezi fenerbahçe tabiki...:) Ama bu sefer fazla gol yemezler çünkü psv nin çok gol atmaya dayalı bir oyun sistemi yok. 7 tane milan'dan yeseler,5 tane de shalke'den yeter zaten. Tabi toplamda...:) yoksa bir maçta çok zor bu rakamlar...:) fener'e 1 puan alabilmeleri için biraz çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. 1 puan az değil abicim çalışınca neden olmasın. Haydi fener güveniyoruz sana...:))

HASTA GAASSARAYLI

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by virtuous@Aug 26 2005, 10:51 PM
1. banko milan abicim bunun lamı cimi yok benim asıl sıkıntım 2. kim olur acaba? shalke mi yoksa psv mi ? Sonuncu olacak takımda da sıkıntı yok. sıfırların vazgeçilmezi fenerbahçe tabiki...:) Ama bu sefer fazla gol yemezler çünkü psv nin çok gol atmaya dayalı bir oyun sistemi yok. 7 tane milan'dan yeseler,5 tane de shalke'den yeter zaten. Tabi toplamda...:) yoksa bir maçta çok zor bu rakamlar...:) fener'e 1 puan alabilmeleri için biraz çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. 1 puan az değil abicim çalışınca neden olmasın. Haydi fener güveniyoruz sana...:))

HASTA GAASSARAYLI
[post=145609]Quoted post[/post]​

yaw abi sizi anlamıyorum ya sanki fenerbahçe türk takımı değilmiş gibi davranıyorsunuz! iyi tamam fenerbahçe sıfır çekti. de bunun muhabettini kaç yıldan beri yapıyonuz allah bilir. konu gs- fb tartışması değil ki! :vur:

abi öncelikle bir fenerbahçeli olarak grupten çıkacağımıza inanmıyorum ama uefaya gideriz gibi gözüküyor oda camiadan gelecek tepkinin gazlamasıyla olur diye düşünüyorum. daha önce açılmış fb-ts şampiyonlar liginde ne yapar topiciğinde demiştim trabzon ön elemeyi geçemez diye gerçekten de geçemedi (her ne kadar berbat bi takımla oynasa bile). realist olmak gerekirse düşüncelerim bunlar.

Ama gönül ister ki galatasaray uefa kupasını alsın fener şampiyonlar ligi kupasını durum böle olsun. fb isterse gitsin süper kupada gs ye yenilsin ama şampiyonlar ligi kupasını alsın tabi bu sadece bir hayal. :(

virtuous

Üye
Bişe demedim abicim, ben de güvendiğimi söyledim. :) Hocam gs-fener tartışmasını başlatan ben değilim. Sen değilsin belki ama fenerlilerin çok büyük bir kısmı da gs'ya düşman! Keşke bu sorunu çözsek ama yok işte çözüm yok! taraftıran yöneticisine,futbolcusuna kadar bu görüş hakim. Bunun türk takımı olmakla bi ilgisi yok dostum. Ben hasta bir galatasaraylım ve hasta bir fenerli de
-haklı olmasa da- :) hep gs aleyhine düşünüyor. Başarılar dilemiyorum fenere, ah etmek gibi bişey bu...:)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw iyisin hoşsun da fener topiciğine fenerlileri sence de biraz rencide edici msj lar atmıyor musun?

yaw sonuçta aynı ülkenin takımları yani galatasarayı neden desteklemeyeyim galatasaray en sevdiğim takımların başında gelir. ama tabi ki fenerbahçenin yerini tutamaz. abi bu fanatizm i anlayamıyorum yaw. fb nin yenmesi gs nin de menfaatlerine. ama adamlara bunu anlatamıyorsun ki. neyse fb- gs dostluğuna :oke:

kalebakir

Üye
Originally posted by virtuous@Aug 26 2005, 10:51 PM

HASTA GAASSARAYLI
[post=145609]Quoted post[/post]​

biraz türk kanı taşıyın gidyo adam gavurların yenmesini istiyo böle bencillik görmedim ha

don_juan

Üye
arkadaslar ümitsizlik falan yok sadece ortada bir gerçek var bizde bu gerçeği değiştirmeye çalışacağız

kalebakir

Üye
hem daha maçlar başlamadı kim nerden bilebilir fenerin bu sene avrupda tökezleyeceğini?
Everton'a 5 çektiimizi kimse sölemio herkes biraz hevesli olsun sonuçta türk futbulu kazanacak bu işler böyle oluyo
istemezsen olmaz!!!
onun için fener s-çacak batıracak 0 çekecek demenin alemi yok

valmont2

Üye
Originally posted by tsubasa@Aug 25 2005, 07:36 PM
Gruptan çıkabilirse fener zaten kupayıda alır...
[post=144438]Quoted post[/post]​
:haha: sıralama su sekil olur ;
1.milan
2.schalke 04
3.fenerbahce
4.psv
grup buyuk olasıkla bu sekil sonucların.. feberbahce içinse 3 luk bile basarıdır.. :rolleyes:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
psv yi nasil 4. yaparsin
adamlar ne kadar adam satsada hep basarili
mutlaka bi yerlerden adamlar buluyolar
1.eysi milan
2.peseve ayndhovın
3.şalke sifir dort
4.febe

kahraman8562

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by jewel_ma20@Aug 27 2005, 06:40 PM
psv yi nasil 4. yaparsin
adamlar ne kadar adam satsada hep basarili
mutlaka bi yerlerden adamlar buluyolar
1.eysi milan
2.peseve ayndhovın
3.şalke sifir dort
4.febe
[post=146179]Quoted post[/post]​

muhahaha onların ismi öğle yazılmaz neyse..
La top yuvarlaktır hiç belli olmaz..
kadroya bakmayın..
kadroya bakarsanız REAL MADRİD E bakın 2 yıldır finale yükselemiyor..
birinde porto & monaco final oynadı birindede milan & liverpol oynadı..
dünyanın en iyi oyuncuları realde sizin demenize göre real hersene kupayı almalı ama öğle olmuyor.. demiş olduğum gibi top yuvarlaktır.. ;;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla ben ümitsiz degilim....dısarıda bi galibiyet ve beraberlik alırsak bunu götürürüz...benim düsüncem transferde nihat v.s bi oyuncu iyi olur....son günü fener bomba yapacak gibi

milan
fener
psv
shalke

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt