Fenerbahçe Spor Kulübü'nden Van'a Yardım Eli


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
Resmi siteden yapılan açıklamayla Fenerıum kışlık ürünleri bölgeye gönderilecek.

Şehitlerimizin acısını derinden yaşadığımız bugünlerde Van'dan gelen deprem haberiyle acımız tarifsiz derecede büyüdü. Bu acıyı yok etmek ne yazık ki mümkün değil; ancak bu anlamda hepimizin yapabileceği çok şey var. Biz Fenerbahçe Spor Kulübü olarak ilk adımı Fenerium ile atıyor; bölgeye aciliyetle ulaştırılması gereken kışlık ürünleri gönderiyoruz.

Bu vesileyle, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha rahmet diliyor; bölgeden iyi haberler gelmesini büyük bir inançla bekliyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

DiaBLoS
Cevap
5
Görüntüleme
435
DiaBLoS
DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
287
DiaBLoS
bydexer
Cevap
4
Görüntüleme
342
fullwar
tragedie
Cevap
19
Görüntüleme
13K
ahong
YsF_90
Cevap
0
Görüntüleme
2K
YsF_90


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt