Haber Fenerbahçe Markalı Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden birisi olarak karşımıza çıkan Fenerbahçe, ünlü Türk metrajlı teknoloji devi Vestel ile birlikte anlaşma sağladı. Vestel tarafından üretilen 3 farklı model Fenerbahçe markası altında satışa sunulacakken, cihazların arka kapağında yer alan Fenerbahçe logosu taraftarların dikkatini çekecek şekilde.

Cihazlara Fenerbahçe’lilere özel olarak hazırlanan bir arayüzü ile tema da yerleştirilirken, cihazların zil sesi müzikleri ile mesaj müzikleri de takımın marşına göre ayarlanmış. Vestel tarafından üretilen bu muhteşem cihazlar ile ilgili tüm bilgilere aşağından erişebilirsiniz.

Fenerbahçe Cep Telefonu Venus V3 5570
Fenerbahçe Cep Telefonu Venus V3 5010
Fenerbahçe Cep Telefonu Venus V3 5040
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sory Kariştirmişim.Neden Tüm Modellere Çıkarmişki Hepsi Satılacağini Zannetmiyorum Biraz Zor Bence.En Üst Seviyesine Oynasaymiş Daha Yerinde Olacakti
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt