Fenerbahçe Baroni'yi sattı !

Sponsorlu Bağlantılar

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe Baroni'yi sattı !

Pazar gecesi Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan Fenerbahçe- Eskişehirspor maçının 51. dakikasında Sarı- Laciverli ekibe 3 puan getiren golü attıktan sonra sevinçle kulübeye koşan ardından gözyaşları içinde formasındaki Fenerbahçe armasını öpen Cristian Baroni'nin bu davranışının gerçek sebebi sonunda ortaya çıktı! Brezilyalı futbolcunun sözleşmesi devam etmesine rağmen sezon sonunda takımdan ayrılacağı öğrenildi. Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Fenerbahçe yönetimi ve Başkan Aziz Yıldırım, Cristian Baroni için gelen teklifleri cazip bulunca değerlendirme kararı aldı. Brezilyalı futbolcuya gelen teklifler tek tek iletildi. İlk başta Fenerbahçe'de mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren Cristian Baroni, takımda kalmak istediğini söyledi. Ancak yönetim gelen tekliflerin cazipliğini kendisine tekrar tekrar iletip yıldız futbolcuyu ikna edince Cristian Baroni de gitmeye razı oldu. Brezilyalı futbolcunun hangi kulübe gideceği ise net olarak bilinmiyor. Ama kendisine başta Roma olmak üzere bir çok İtalyan kulübünün talip olduğu uzun zamandan beri yazılıp çiziliyordu. Bu kulübün büyük bir olasılıkla Roma olduğu tahmin ediliyor.

Lazio maçı en önemli vizyonu oldu

Cristian Baroni için en önemli vizyon maçlarının UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Lazio ile oynanan maçlar olduğu ifade ediliyor. Baroni, bu iki maçta da iyi performans sergilemiş, hatta ilk maçta Lazio'nun sahada 10 kişi kalmasına sebep olarak karşılaşmanın gidişatını değiştirmişti. Şu anda tüm konsantrasyonunu 3 kulvarda mücadele veren Fenerbahçe'ye veren Baroni, kulübünü ne kadar çok sevdiğini Eskişehir'e attığı golden sonra göstermişti.

Formasının hakkını verdi

2009/10 sezonunda Corinthians'tan Andre Santos ile birlikte Fenerbahçe'ye transfer olan Cristian Baroni, bu süre içinde yumuşak karakterli olmasına rağmen istikrarlı futboluyla dikkat çekti. Daha çok ön liberoda görev yapan Baroni, Alex'in gidişinden sonra 3'lü orta sahada oyun kurucu olarak görev yaptı.

Kaynak: http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2013/04/19/fenerbahce-baroniyi-satti-368548457971

BYFECI

BYFECI

Üye
Maçların bitmesini bekleselermiş..

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
Sezon sonunda gidicek işte

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şampiyonluk yolunda ilerlerken medyanın çıkardığı saçma sapan haberlerden biri ...
İtibar etmeyiniz ...

smh60

smh60

Üye
Kesinlikle doğru değil

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar internette dolaşırken buldum paylaşmak istedim doğru veya doğru olmadığı kesin değil ki.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Dün ki maçtan sonra artık Baroni kredisini tüketmiştir .
Bir oynayıp 3 oynamıyor ... Bu kadarına hakkı yok . Takım şampiyonluk yolunda giderken takımı eksik bırakması affedilir gibi değil...
Sezon sonu gönderilmeli diyorum .

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Dün ki maçtan sonra artık Baroni kredisini tüketmiştir .
Bir oynayıp 3 oynamıyor ... Bu kadarına hakkı yok . Takım şampiyonluk yolunda giderken takımı eksik bırakması affedilir gibi değil...
Sezon sonu gönderilmeli diyorum .

Katiliyorum Ali abi bize Alex gibi oyun kurucu lazim o gittiginden beri bayagi sıkıntı yasiyoruz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Belhanda gelmeliydi ...
Müthiş olurdu hem de ... İnşallah sene sonunda anlaşılır , gelir .

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Neden gelmesin ...
Ara transfer de transferden vazgeçen Fenerbahçe idi biliyorsanız ...
Bonservisi fazla istemişti Montpellier klubü .
Sezon sonu klüpten ayrılacağını hem kendisi hem de montpellier başkanı açıkladı ...

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Neden gelmesin ...
Ara transfer de transferden vazgeçen Fenerbahçe idi biliyorsanız ...
Bonservisi fazla istemişti Montpellier klubü .
Sezon sonu klüpten ayrılacağını hem kendisi hem de montpellier başkanı açıkladı ...

Bedavaya gelicek herkez rahat olsun.

'Enver'

'Enver'

Üye
Dünkü kaçırdığı penaltıdan sonra Fener elenirse sanmıyorum kalacağını.

Belhanda gelirse yedek kalacak zaten. Her türlü gidecek.

Üst Alt