Fenerbahçe Avrupa Liginde grup aşamasını geçebilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe grupları geçebilir mi?

• Çok rahat geçer

Kullanılan: 5 35.7%
  • Zorlansa da, gruplardan çıkar

Kullanılan: 6 42.9%
  • Çok zor görünüyor

Kullanılan: 3 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    14
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Fenerbahçe Avrupa Liginde grup aşamasını geçebilir mi?
Transfer sezonunun en güçlü isimlerinden olan Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'ndeki rakipleri belli oldu.

Sizce Fenerbahçe grup aşamasını gelebilecek mi?

Ajax (Hollanda)
Celtic (İskoçya)
Fenerbahçe
Molde (Norveç)

mürteza16

mürteza16

Üye
Çok rahat geçer.

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Fenerbahçe için çok zor bir grup.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Fenerbahçe müthiş top oynuyor yalniz.
Her maç daha iyiye gidiyor takım.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Rahat gecer

osicik

Üye
fenere zor rakip geldi espriyi bırakır gerçek bir yorum yapacak olursak evimizde bu iki rakibi yenmeliyiz çünkü ikisinede deplasmanda yenileceğini düşünüyorum inş. yanlış düşünüyorumdur. ama evimizde yenersek depler farklı skor olabilir. (gsliyim ama 2000 de gsnin yaptığını bu sene şansta yanında olursa fenerbahçe yapabilir çok ümitliyim)

mürteza16

mürteza16

Üye
Takım her hafta oynadığı oyunun üzerine koyuyor. Bu gidişle grup maçlarında iyi sonuçlar yakalayabilir.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen ve Hermaphroditos
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Zorlansa da, gruplardan çıkar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Takım, futbolcu, yöneticilerle ilgili alaycı mesajlar yasaktır. Ceza puanı verilmiştir.
Tartışma çıkarabilecek mesajlar silinmiştir. Gereksiz ve benzer mesajlar silinecek ve devamı halinde ceza verilecektir.

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Ajax i yenseler kolay

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Kolaylıkla geçeceğini düşünüyorum.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Fenerbahçenin rakipleri diğer Temsilcilerimiz Galatasaray ve Beşiktaşın rakiplerinden daha zor ama kadromuz diğer iki temsilcimizden daha iyi.
Aslında bu kadro ile kupa bile alınır ama oyucuların uyum süreci vb. etkenlerden dolayı "zorlansa da gruplardan çıkar" diyorum.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Yurtiçindeki maçlarından sonuç çıkararak değerlendirirsek, FB'nin işinin zor olduğunu düşünüyorum.
O zamanlar Galatasaray'ın arkasında büyük bir rüzgar vardı, oyuncularda iyiydi, inandı, oynadı ve kupayı aldı.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA ve Marco Laren

osicik

Üye
Fenerbahçenin rakipleri diğer Temsilcilerimiz Galatasaray ve Beşiktaşın rakiplerinden daha zor ama kadromuz diğer iki temsilcimizden daha iyi.
Aslında bu kadro ile kupa bile alınır ama oyucuların uyum süreci vb. etkenlerden dolayı "zorlansa da gruplardan çıkar" diyorum.
beşiktaş gs ve fb karması bile benficayı zor yener atletico madridi demek bile istemiyorum 12 adamla çıksak gene yenme şansımız yok sen celtic ve ajax diyorsun offff of...!!!

Baydırman

Baydırman

Moderator
beşiktaş gs ve fb karması bile benficayı zor yener atletico madridi demek bile istemiyorum 12 adamla çıksak gene yenme şansımız yok sen celtic ve ajax diyorsun offff of...!!!
Galatasaray başka hangi grupta bu kadar rahat olabilirdi peki? Olayı çok dar düşünüyorsunuz.
Birinci A. Madrid olur, ikincilik için ise benfica ve galatasaray mücadele eder. Galatasaray en kötü ihtimalle uefa oynar.

osicik

Üye
Galatasaray başka hangi grupta bu kadar rahat olabilirdi peki? Olayı çok dar düşünüyorsunuz.
Birinci A. Madrid olur, ikincilik için ise benfica ve galatasaray mücadele eder. Galatasaray en kötü ihtimalle uefa oynar.
hahhh işte bak aklın yolu birdir bi barça bayern real olması facia olurdu o takımlar bizden 20 gömlek üstün ama atletico da öyle ama şuda bir gerçek ki shaktar gibi benfica ve porto gibi takımlar da bizden bir gömlek daha üstün malesef... ama celtic sporting ajax bunlar bizim ayarımızda takımlar bu da bir gerçek....!!!

Baydırman

Baydırman

Moderator
hahhh işte bak aklın yolu birdir bi barça bayern real olması facia olurdu o takımlar bizden 20 gömlek üstün ama atletico da öyle ama şuda bir gerçek ki shaktar gibi benfica ve porto gibi takımlar da bizden bir gömlek daha üstün malesef... ama celtic sporting ajax bunlar bizim ayarımızda takımlar bu da bir gerçek....!!!
beni yine anlamadiniz ben o şekilde karsilastirmiyorum. mesela beşiktas ve galatasaray çekebilecegi en güzel kuralari çekti. fenerbahce ise daha zor takımlarla karsilasacak.

Serhan

Serhan

Üye
2.Olarak çıkar

Üst Alt