Fenerbahçe Avrupa Liginde grup aşamasını geçebilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe grupları geçebilir mi?

• Çok rahat geçer

Kullanılan: 5 35.7%
  • Zorlansa da, gruplardan çıkar

Kullanılan: 6 42.9%
  • Çok zor görünüyor

Kullanılan: 3 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    14
Baydırman

Baydırman

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: Serhan

mürteza16

mürteza16

Üye
Celtic eski gücünde değil. Birincilik için Ajax ile mücadele eder Fenerbahçe.

osicik

Üye
Bu sene uefaya geçebilirsek yeterli benim için bizden ümidim yokta inş Beşiktaş ve Fenerbahçe ellerinden geldiğince sevindirir bizi en az yarı final istiyorum...

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bu sene uefaya geçebilirsek yeterli benim için bizden ümidim yok

Bu ne karamsarlık anlayamadım.Yeni sezonda biri İnter diğeri de Real Madrid olmak üzere, sadece iki ciddi maç oynadık.Bu maçları izlemedin galiba.
Süper lige bakarak yorum yapmamak gerekiyor, çünkü her zaman olduğu gibi iki farklı Galatasaray var. :hmmm
Bana öyle geliyor ki, bu sene tüm Türk takımları gruplarından çıkacak.

osicik

Üye
Bu ne karamsarlık anlayamadım.Yeni sezonda biri İnter diğeri de Real Madrid olmak üzere, sadece iki ciddi maç oynadık.
Bu maçları izlemedin galiba.Süper lige bakarak yorum yapmamak gerekiyor, çünkü her zaman olduğu gibi iki farklı Galatasaray var. :hmmm
Keşke dostum yaa bu yönetime baksana nasıl karamsar olmayasın zaten Hamza hocada garipleşti iyice moral bozdular güvende bırakmadılar...

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
mürteza16

mürteza16

Üye
Bu ne karamsarlık anlayamadım.Yeni sezonda biri İnter diğeri de Real Madrid olmak üzere, sadece iki ciddi maç oynadık.Bu maçları izlemedin galiba.
Süper lige bakarak yorum yapmamak gerekiyor, çünkü her zaman olduğu gibi iki farklı Galatasaray var. :hmmm
Galatasaray eski futbolunu sergilerse birinci bile çıkabilir.

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Keşke dostum yaa bu yönetime baksana nasıl karamsar olmayasın zaten Hamza hocada garipleşti iyice moral bozdular güvende bırakmadılar...

Düzelir düzelir, takım üzerinde gerginlik var biraz.Ben bildim bileli Galatasaray şampiyonluk sonrasında böyle saçmalıyor.:D

• Beğen
Tepkiler: osicik

Üst Alt