Fenerbahçe: 1 - Trabzonspor: 1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Progressivity

Progressivity

Üye
trabzonu fener karşısında verdiği onurlu mücadelesinden ötürü tbrk etmek lazım, ama 96'da fener de trabzonu şampiyonluktan etmişti değil mi :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Fenerbahçe'ye helal olsun demekten başka bir cümle kullanmıyorum.

ouSahin

ouSahin

Üye
Ben hiç bir zaman Fenerbahçe'mi kupa için satmam isterse son maçta şampiyonluk gitsin yine satmam ... Ben Fenerbahçe'liyim olmam gerektiği kadar .. takımımın her sezon arkasındayım her sezon gücüm yettigi kadar destek veririm ...

Hiç bir zaman Fenerbahçe'Nin renklerinden başka hiç bir renge ödün vermedim ... Canı Saolun Fenerbahçemin EN KÖTÜ GÜN BUGÜNSE BUGÜNDE FENERBAHÇE'LİYİM sonuna kadar ...

Bursasporu verdiği mücadelen dolayı tebrik ederim şampiyonluklarını kutlarım ...

haltie

haltie

Üye
fenerbahçe taraftarı maçtan sonra taşkınlık çıkardı uzun yıllar fenerbahçenin karşısına çıkacak bunlar

ouSahin

ouSahin

Üye
fenerbahçe taraftarı maçtan sonra taşkınlık çıkardı uzun yıllar fenerbahçenin karşısına çıkacak bunlar

Taraftar her konuda haklı kimse o taraftara ses çıkartamaz ...

haltie

haltie

Üye
yanlış o zararı kendilerine verdiler maddi hasar değil önemli olan

Caine

Caine

Üye
fenere geçmiş olsun. trabzonu onurlu mucadelsinden dolayı, bursasporuda şampiyonluğu için kutlarım. ilahi adalet. hak eden hakkını aldı...

ouSahin

ouSahin

Üye
yazık yaa sevinç içinde sahaya indirler :D çok komik oldu. ah be fener :D

100. yılınızda size şampiyonluk yaşatmadık hevesiniz oldu .. sizde stadı parçaladınız :) sizlerde bunu unutmayın ...bugün gülün yarınlar size acı olarak geri döner ...

Siz acıncak halinize gülün :)

Necmati

Necmati

Üye
yazık fenerime birkaç saniyeliğine kendilerini şampiyon zannettiler :D

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
Anons skandalı çok garipti ama neyse . Olan oldu bu senede gene 8-10 tane ortasaha :D alalım :D:D:D Siz orta sahaya devam edin :D

'Davut

'Davut

Üye
100. yılınızda size şampiyonluk yaşatmadık hevesiniz oldu .. sizde stadı parçaladınız :) sizlerde bunu unutmayın ...bugün gülün yarınlar size acı olarak geri döner ...

Bu bizim kalitemiz...
Fb şampiyon olmaması için herşeyi yapabilirler...Takımını bile düşünmeden bırakırlar...

Yine böyle devam edecekler Şampiyon oldu mu şike...Başka takım Şampiyon oldu mu ona sevineçekler...

Bu senede hayli kendilerine güldük... Eğlendirler bizi...

mustafa

mustafa

Üye

Davut™;2309035' Alıntı:
Bu bizim kalitemiz...
Fb şampiyon olmaması için herşeyi yapabilirler...Takımını bile düşünmeden bırakırlar...

Yine böyle devam edecekler Şampiyon oldu mu şike...Başka takım Şampiyon oldu mu ona sevineçekler...

Bu senede hayli kendilerine güldük... Eğlendirler bizi...

fenerde illegal yol çok :D parayla şampiyon olmaktansa olmamak daha iyi :D 100. yılınızda şampiyon oldunuzda avrupada kupa mı kaldırdınız :D bu konu uzar gider. geçmişler olsun fenerbahçem :D

ouSahin

ouSahin

Üye
fenerde illegal yol çok :D parayla şampiyon olmaktansa olmamak daha iyi :D 100. yılınızda şampiyon oldunuzda avrupada kupa mı kaldırdınız :D bu konu uzar gider. geçmişler olsun fenerbahçem :D

illegal yolla şampiyonluk arıyorsan sen kendi takımının geçmişini yokla ********************

Pardon siz bu sezon nerelerdesiniz ... ****************** aglancak halinize gülüyorsunuz

19 Sportif Müsabakada Fenerbahçe 18 - 1 Galatasaray toplam alınan galibiyetler.. hala Fenerbahçe'yemi gülüyorsun ... Ben sana değilde o Bursaspor formasını giyen Galatasaray'lılara çok gülüyorum :)

Yarası olan gocunur gider..bizde size güler geçeriz :) ***************************

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
.Süpersin . OuSahin .. Çok doğru 18-1 ...

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
18-1 nolmuş sonuç ne kaç kupa kazandınız

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Benim rengim belli ya senin?

Aşk tutulmasından güzel bir cümle, anlayana...

'Davut

'Davut

Üye
illegal yolla şampiyonluk arıyorsan sen kendi takımının geçmişini yokla ********************

Pardon siz bu sezon nerelerdesiniz ... ****************** aglancak halinize gülüyorsunuz

19 Sportif Müsabakada Fenerbahçe 18 - 1 Galatasaray toplam alınan galibiyetler.. hala Fenerbahçe'yemi gülüyorsun ... Ben sana değilde o Bursaspor formasını giyen Galatasaray'lılara çok gülüyorum :)

Yarası olan gocunur gider..bizde size güler geçeriz :) ***************************

Benimde yanıt vermeme kalmadı... Katılıyorum dediğine...

Fenerbahçe o kadar çok kupa aldıki bu sene Sayınca üzülürler...:ehe

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Aynı durumda gs ve bjk olsaydı görürdük renginizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt