Fenerbahçe: 1 - Gaziantep : 0

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe: 1 - Gaziantep : 0
emre penaltıdan attı

Son düzenleme:

Nevarres

Üye
Klasik Fenerbahçe galibiyeti. Ne kadar soylensekte aynı şeyler olacak.

• Beğen
Tepkiler: -India-
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
india haddini çok aşıyosun bilesin kardeş

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
fenerbahçenin golünde pozisyonun penaltıyla alakası yok.

Son düzenleme:
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
herşey ne kadar zoruna gidiyor yetti senin taşlamaların ne bu çekememezlik bi olgun olbir fenerli olrak bende sevmem hakemleri ayrıca burak tan öğrendi düşmeleri hadi onu geçtim bi sakin ol ne bu tavırlar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
herşey ne kadar zoruna gidiyor yetti senin taşlamaların ne bu çekememezlik bi olgun olbir fenerli olrak bende sevmem hakemleri ayrıca burak tan öğrendi düşmeleri hadi onu geçtim bi sakin ol ne bu tavırlar

hayatında bir kere objektif ol ve şu pozisyonu lütfen yorumla. ne olduğunu söyle

avast

avast

Üye
valla hocam kusuruma bakmayın fenerliyim penaltı olmayan pozisyonu ofsayt fozisyonunu keske hakamler pesteki gibi olsada direk anlasalar ama hatalar yapılıuo baska takıma yapılınca tamam deniyosa yada penaltısı verilmeyince susuluyosa e penaltı alıncada konusulmamalı gercekci olalım her futbolcu penaltı almaya calısıyor burak kendini yere attıgı zaman herkes ırsız dedi ben profesyonel alabiliyosan boyle ne guzel dedim futbolda var bunlar bosuna konusup kenimizi yormayalım bugun futbolcu penaltı alır yarın olan penaltıyı vermezler bilmiyormus gibi konusmayın lutfen bunlar olan seyler

• Beğen
Tepkiler: Ottoman Slap ve -India-
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
lütfen sus ve sen takımlarla bişey söleme ne fb ne bjk ne gs bende fanatiğim fenerliyim ama haksıza haklı demem burağın çirkefçe düşüşlerini unuttunmu kardeş gelmiş burda yok rezalet yok nefret ayıptır ya

avast

avast

Üye

hayatında bir kere objektif ol ve şu pozisyonu lütfen yorumla. ne olduğunu söyle
izledim pozisyonu zaten dogru futbolcu oynamak istese devam eder ama o teması bjk liside hissetse atıyo gsliside hissetse atıyo kendini cok ornegi var bunun ama bos konusmaya gerek yok futbolcu rakıbe sarı aldırmaya calısır faul almaya calısır bunları yeni goruyomus gibi konusmayın lutfen

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
lütfen sus ve sen takımlarla bişey söleme ne fb ne bjk ne gs bende fanatiğim fenerliyim ama haksıza haklı demem burağın çirkefçe düşüşlerini unuttunmu kardeş gelmiş burda yok rezalet yok nefret ayıptır ya

şu pozisyonun penaltı olmadığını söyleyemiyorsun. konuyu başka yerlere çekiyorsun. neyse adminler bahane arıyor zaten. birileri ipimizi çekmeden konu başlığını düzeltek bari..

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
şu pozisyonun penaltı olmadığını söyleyemiyorsun. konuyu başka yerlere çekiyorsun. neyse adminler bahane arıyor zaten. birileri ipimizi çekmeden konu başlığını düzeltek bari..
sen körmüsün kardeşim ben ne dedim haksıza haklı demem ne anladın burdan bugün bize veriliyosa yarında burağa verirler meraklanma

avast

avast

Üye
ya hocam ne diyorum :D her futbolcu penaltı almaya calısır her butbolcu hakeme oynar ve her hakem hata yapar adam canaer lan demeden oyundan attı bu bi hata e onuda gectim bırakın farklı macı adam aynı macta hakiki penaltıyı vermiyor oyuncunun ldıgı penaltıyı veriyor bakın oyuncunun altıgı dıyorum bende süper amatorde oynadım bende penaltı aldım her kornerde her pozisyonda almaya calısırsın bu bi gercek

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
ayrıca yok bikere objektif olda yok curtta insanı tahrik etme uyarıyorum şimdiden seni ben senin gbi ergen fanatik değilim fanatiğim ama objektif olmayıda blirim evet hediye bir galibiyetti derim ama sen burak adice kendini yere atıyor abi bile diyemezsin

avast

avast

Üye
|-)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Adminlerin işi gücü bitti ip çekmek için fırsatmı kollayacak kurallar belli ölçülü ve bilgili eleştiriler olur ölçüyü aşmayın böyle ithamlarda da bulunmayın.

Ayrıca düzenleme yapsanda görüyoruz Mesajları bilgin olsun

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
ayrıca korkundan nasılda düzeltiyon o hakaretli sözleri india kardeş

avast

avast

Üye
abi neyı yarıştırıyorsunuz anlayabilmiş degilim futbolcu bu futbolcu atacak tabi adam ordan nasıl olursa olsun 3 puan alıyım diye cıkıyo

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi

hala bana laf sokma çabasında. ergen , fanatik vs. şimdiye kadar ne kadar fenerli arkadaşla tartışsam bu forumda hep aynı sonla bitiyor tartışmalar ama uzatmayacağım daha fazla adminleri buraya davet ediyorum. kim cezayı hak ediyorsan o üyeye ceza verilsin.
Adminlerin işi gücü bitti ip çekmek için fırsatmı kollayacak kurallar belli ölçülü ve bilgili eleştiriler olur ölçüyü aşmayın böyle ithamlarda da bulunmayın.

ya abi baksana hala korkundan düzelttin diyor ergen diyor ben miyim tahrik eden. düşüncelerini karşı tarafa hakaret etmeden yazmak suç mu?

avast

avast

Üye

simdi ben bu konuya mesaj attım bildirim geliyo bildirim gelmemesi icin ne yapmam lazım :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tamam futbolun dostluk kardeşlik olduğu lafını az da olsa yerine getirin gençler sonra neden ceza aldık demeyin takipteyim bilginize

Herkes için geçerlidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt