FBIın Aradığı Türk Hacker Tutuklandı....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
msw

msw

Üye
    Konu Sahibi
FBIın Aradığı Türk Hacker Tutuklandı....

110 ülkede, bilgisayar, medya ve finans şirketlerine ait sitelere virüs bulaştırdığı ve interaktif dolandırıcılık yaptığı öne sürülen Türk hacker Atilla E. Adana’da tutuklandı.

ANKARA - FBI’ın, Dışişleri Bakanlığı kanalıyla Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yardım istemesi üzerine başlatılan soruşturma kapsamında, yaklaşık 1 ay süren takip sonucu Atilla E., dün gece adana’da yakalandı.

Güncelleme: 27 Ağustos 2005 Cumartesi

tuna

tuna

Üye
Türk anaları ne hackerlar doğuruyo bee!!

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
helal adama

wampir

Üye
afiyet olsun !! :D

lossalive

Üye
Çekirge bir sıçrar iki sıçrar...

metintekin

Üye
eline sağlık be adamın :)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
yaw bari yabancılara zarar verse içime dokunmucak ama turk turke zarar vermemeli..

iOS Developer

iOS Developer

Üye
helal gerçektende ben onun yaptığını zannetmiyorum....

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
bu adamla tanışmak isterdim...

puraq

Üye
Ya bu adamın bide faslı ortağı varmış belki türklere zarar veren odur
Helal olsun adama bea ...

zoom

Üye
gazetede okudum ip numarasından felan bulmuş FBI diye yazıyo ee adam okadar şey yapıyo bi proxy ile ip sini değiştirmeyi mi akıl edemiyo annaadım gitti

ahmet6600

Üye
zoom benim düşündüklerimin aynısını düşünmüşsün :D Bende buaralar bi grupla sakat işler yapmaya başladım ama hadi hayırlı olsun. yakında gazetelerde CIA t.dagdan Ahmet T. adında bi fırlamayı yakaladı diye haberler görürseniz şaşırmayın :lol2:

S1FR3K1R1C1

Üye
helal olsun wallahi ya Keşke Yakalanmasaydı Türk Gençliği Birinci Vazifen :D Atilla.E Nin yaptığını yap :D ama yakalanma

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
eh sonucta buda bi gecim isi
ama ne kadar dogru
bence dogru degil
sapasaglam adam gitsin calissin
bizde calisiyoruz

Caine

Caine

Üye
yoook be aga ne ip si yaaaw :D adamı başka şekilde bulmuşlar. adam zaten en büyük işini microsoftun şifreleri geçen ay kırarak yapmış ve bizzat microsoft peşinde koşturuyormuş. merak etmeyin adamı işe almak için bill gates bile izin vermiş ve teklif götüreceklermiş eğer kabul ederse bazı şikayetlerini microsoft geri çekecekmiş. adam microsoft dahil tam 110 şirketin hemde sayılı şirketlerin tüm şifrelerini alt üst etmiş helal valla :artı: şimdi 20 den fazla şirket kendisine teklif götürmüş. bu güvenliklşerdeki açıklıklarda uzman olduğu için adamı almak için yarışıyorlarmış. zengin oldu gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :vur: :vur:

S1FR3K1R1C1

Üye
Originally posted by Caine@Aug 29 2005, 02:51 PM
yoook be aga ne ip si yaaaw :D adamı başka şekilde bulmuşlar. adam zaten en büyük işini microsoftun şifreleri geçen ay kırarak yapmış ve bizzat microsoft peşinde koşturuyormuş. merak etmeyin adamı işe almak için bill gates bile izin vermiş ve teklif götüreceklermiş eğer kabul ederse bazı şikayetlerini microsoft geri çekecekmiş. adam microsoft dahil tam 110 şirketin hemde sayılı şirketlerin tüm şifrelerini alt üst etmiş helal valla :artı: şimdi 20 den fazla şirket kendisine teklif götürmüş. bu güvenliklşerdeki açıklıklarda uzman olduğu için adamı almak için yarışıyorlarmış. zengin oldu gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :vur: :vur:
[post=147670]Quoted post[/post]​
helal olsun walla ya arkadaşlar bizim burdada öyle biri wala ben duymuştum bursada arkadaş anlattı adamın biri ihaleye girecekmiş izin vermemişler hemen onların bilgisayarına girip ihale dosyalarını araklamış :D uehue birde banka şifrelerini falan çözmüş yani adam istediği kişinin hesabından para çekiyi istediği kişinin hesabına yatırıyor :D adam istediği kişi ceza evine gönderirim diyor bende de war bi program isterseniz nete atayım ama başınıza bela alırsanız ben karışmam :huhu:

aTTra

Üye
Gazatede gördüm bu haberi. Hep internet cafeden işlem yaptığı için yakalanmıyormuş Ama evine PC alınca yakayı ele vermiş..

zoom

Üye
Originally posted by ahmet6600@Aug 28 2005, 10:13 PM
zoom benim düşündüklerimin aynısını düşünmüşsün :D Bende buaralar bi grupla sakat işler yapmaya başladım ama hadi hayırlı olsun. yakında gazetelerde CIA t.dagdan Ahmet T. adında bi fırlamayı yakaladı diye haberler görürseniz şaşırmayın :lol2:
[post=147198]Quoted post[/post]​

:lol2: :lol2: :lol2: :haha:

delimakina

Üye
ulan bide bushu!a bulastırssaydı beee :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Keşke Terör ve PKK sitelerini Hackleseydi :off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...