faturali 1gb sinirsiz hakkinda sorum olucakti..

Sponsorlu Bağlantılar

ufukdumlu

Üye
    Konu Sahibi
faturali 1gb sinirsiz hakkinda sorum olucakti..
Arkadaslar bi kac sorum olucakti bu arkadaslarin musteri hizmetlerini aradim sitedeki tarifelerin cogunun gecerli olmadigini soylediler bana 35 - 40 liralik tarifeler satmaya calistilar zaten o parayi vermek istesem boyle boktan bi oparote gecmek istemem simdi soruma gelince bosta bir hatim var ondan bu sinirsiz 1 gb faturali alayim dedim
1- sadece internet paketi olarak satiliyormu
2- kdv otv falan dahil dio fatura matura derken 25 tl yi bulurmu
3- hattan tek derdim diger hattimda bimcel ikili paket 2gb kullaniyorum bu yeterliydi ama bu ay neti yetmedi bir daha yuklemek zorunda kaldim hani interneti yavaslasada kesilmesin nete girebileyim derdindeyim yani dakika bitmeden internet almak tuhaf oluyo bide ikinci hattim iptal olmasin dedim tesekkurler...

phasan

phasan

Üye
1 gb pttcell de 10 tl sana 11.55 flan gelır hep 25 flan gelmez sadece net kullanın ca

phasan

phasan

Üye
Ben pttcell eskı 14 lük kullanıyorum 1 kere 16 tl geldı oda benden kaynaklandı onun dısında ya 15.50 gelır yada 15.25 oda pek gecmıyor 15 tl paketım 14 1.50 tl de telsız parası

ufukdumlu

Üye
    Konu Sahibi
Hocam yani dakika yada baska bi paket almadan sadece internet paketini alabilirmiyim?

phasan

phasan

Üye
Suan sadece 1 gb faturalı var burdan bakabılırsın ve tek alabılırsın

ufukdumlu

Üye
    Konu Sahibi
Sagol hocam tesekkurler ucuncu nihayi denememde akli basinda sattigi paketler icin bisiler soyliyebilecek bir memur arkadas cikti faturali 1gb sinirsiz paket ek paket olarak geciyormus yani ilk once 14'luk mondortluk bir tarife secip almak onun uzerinede bunu aktif etmek gerekiyormus yani 24 - 26 lira arasi biseymis forumda not olarak kalsin die ekledim en iyisi bimcell yine galiba diger hatti aveadan ona gecirip birakacagim en azindan bi kac ayda bir aktif ederim kapanmaz

Üst Alt