Fatihe yeni talip Arsenal

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Fatihe yeni talip Arsenal
Fatih'e yeni talip Arsenal

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Fatih Tekke'yi renklerine bağlamak konusunda Premier Lig kulübü Wigan Athletic ısrarını sürdürüyor. İngiliz gazetesi Sunday People'ın haberine göre Wigan kulübü geçen hafta içerisinde üç milyon sterlinlik teklifin reddedilmesinin ardından yeni bir teklif yaptı. Kulübün menajeri Paul Jewell hafta içerisinde aralarında Fatih'in de olduğu üç oyuncuya talip olduklarını resmen açıklamıştı. Jewell oyuncuların fiyatlarının el yaktığından dem vurarak tekliflerinin kabul görmediğini söylemişti. Sunday People gazetesine göre Wigan şimdi Karadeniz ekibinin reddedemeyeceği bir teklif yaptı. Kulüp fiyatı üç milyon sterlinden rekor bir rakama 7.5 milyon sterline çıkardı.

Yerel gündem de bu transfer
Haberde Jewell'a dayandırılarak üzerinde durulan bir başka ilginç nokta ise Fatih'i transfer etmek isteyen tek İngiliz kulübünün Wigan olmaması. Jewell'ın "Türkiye'deki bağlantılarımızdan Arsenal'in de devrede olduğunu biliyoruz" açıklaması Londra ekibinin de talipliler arasında olduğunu gösteriyor. Karadeniz'de yayımlanan yerel gazetelere göre Everton ve Newcastle United gibi takımlar da Fatih'i renklerine bağlamak istiyor.

the_patriot

Üye
:eksi: yalan , yanlış haberler

bu kadar da olmaz, yaw önce haberin doğruluğuna inanın :vur: sonra yapıştırın

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Fatih Arsenalda oyanayacak düzeyde bir futbolcu değil!

don_juan

Üye
henry ve bizim fatih düşünsene :haha:
ezmiyorum fatihi ama bi düşün :)
sizce iyi anlaşırlarmı :)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Fatih giderse gol kralı da olur kesin :)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla olur onlardaki oyuncular kaliteli

delimakina

Üye
yanlıs haber

maavii

Üye
arkadaşlar eminim fatih orada oynardı tabiki anelka gibi reklamı olsaydı.. gurur duymanız gerekirken lütfen bu kadar da aşağılamayın....

Caine

Caine

Üye
ya olabilir yani. bilemem ama fatihde ingiliz liginde mucadele edecek hırs ve teknik mevcut :) bence yedek kulubesini canlı ve aktif tutmaya çalışıyor. çünkü arsenal baya gençleşti ve forvet hattına iyi yedekler lazım

maavii

Üye
bence hakkıyla gider ve oynardı ama tek sorun reklamı olmaması ah bi şampiyonlar liginde boy gösterebilseydi yada dünya kupasında o zaman görseydiniz...

Caine

Caine

Üye
Originally posted by maawii@Aug 30 2005, 02:08 AM
bence hakkıyla gider ve oynardı ama tek sorun reklamı olmaması ah bi şampiyonlar liginde boy gösterebilseydi yada dünya kupasında o zaman görseydiniz...
[post=148821]Quoted post[/post]​

;;) kesinlikle görüşlerine katılıyorum, trabzonun erken elenmesi bir çok futbolcumuzun ocağına taş koydu :( inşallah dünya kupasında gerekeni yapar, tabi gidebilirsek

emreakcali

emreakcali

Üye
gider arkasina baka baka gerigelir busefer trabzonda begenip almaz

maavii

Üye
fatih bir çok avrupa takımında kral gibi oynar. ben ne trabzonsporluyum ne de trabzonluyum ama adamın hakkınıda vermek gerek. arsenalede gitse bence oynar ilk sene olmasa bile ikinci senesinde kendini kanıtlar...

don_juan

Üye
doru haklısında zaten gelmiş 30 yaşına artık beklememesi lazım
trabzon çocugu trabzonda oynar lafını artık bi kenara bıraksın şu yönetim

abuvice

abuvice

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Aug 29 2005, 11:12 PM
Fatih Arsenalda oyanayacak düzeyde bir futbolcu değil!
[post=148495]Quoted post[/post]​
kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. :vur:

abuvice

abuvice

Üye
Originally posted by delimakina35@Aug 30 2005, 01:38 AM
yanlıs haber
[post=148743]Quoted post[/post]​
ne mutlu türküm diyerek türk olunmayacağının en büyük kanıtı sensin. imzanı değişsen iyi olacak..! fatih dünyanın en iyi kuluplerinde oynar. ama önce trabzonsporda şampiyonluk hediye edecek bizlere. bir türk futbolcusunun arsenalden 10 küsür trilyon transfer ücret teklifi almasından önce gurur duyman lazımdı . imzanı değiş.! :off:

abuvice

abuvice

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Aug 30 2005, 12:30 AM
Fatih giderse gol kralı da olur kesin :)
[post=148634]Quoted post[/post]​
:off: söylenecek laf yok. seviyemi indiremem. :off: :nono: :eksi:

abuvice

abuvice

Üye
Originally posted by maawii@Aug 30 2005, 01:58 AM
arkadaşlar eminim fatih orada oynardı tabiki anelka gibi reklamı olsaydı.. gurur duymanız gerekirken lütfen bu kadar da aşağılamayın....
[post=148791]Quoted post[/post]​
adamların gavur anelkaları arsenale gitse havada dört parande atarlar. ama öz be öz türk futbolcularını kendi ülkesinin milli formalarını giyen TÜRK futbolcularıyla dalga geçenleri kınıyorum..! :bak: :alsana:

abuvice

abuvice

Üye
Originally posted by don_juan@Aug 29 2005, 11:44 PM
henry ve bizim fatih düşünsene :haha:
ezmiyorum fatihi ama bi düşün :)
sizce iyi anlaşırlarmı :)
[post=148559]Quoted post[/post]​
BU SİTEDE ÇOĞUNLUK FENERLİ OLABİLİR AMA BU HİÇ KİMSEYE BİR MİLLİ FUTBOLCUYU AŞŞAĞILAMA HAKKI VERMEZ..! HEPİNİZİ KINIYORUM..! :nono:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
evet simdiye kadar hep bu haber hakkinda yalan ve yanlis haber olarak yorum yapildi
sesimizi cikarmadik, cunku ben tartismaya baslarsam hic de kisa surmez
artik bu forumda mumkun oldugunca tartismaya girmiycem
fatihin arsenale transfer olma olayini belirten Wigan kulubu menejeridir
yani bu sizin dediginiz gibi basin uydurmasi degil
bir menejerin agzindan verilmis haberdir
eger lafiniz 7.5 milyon sterlinlik teklife ise
deportivo'nun 10m $ teklif ettigini unutmayin
ya da spor haberlerini cidden takip etmiyosaniz
hic konusmayin
en azindan milleti kizdirmazsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...