Fatih projesi android tablet?

Sponsorlu Bağlantılar

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
Fatih projesi android tablet?
arkadaslar bu pilot okullarda ikinci dönem dagıtılacak olan tabletlerle ilgili bilgisi olan var mı tabletler ne marka olacak özellikleri ne olacak vb. konu yanlış yerde olabilir kusura bakmayın

PriZm

PriZm

Üye
Edit:Yorum Silindi.

SpeciaL@

SpeciaL@

Üye
Apple vereceklerini sanmam.

yakup_281

yakup_281

Üye
kimse apple veremez vermesi için appleın ihaleye girmesi lazım ama girmesi yasaklanmış general mobile almış ihaleyi

furkan5800

furkan5800

Üye
general moblie olacak wifi falan herşey olacak ama meb in bilgi işlemi yapacak yazılımı generall ortak yani oyun falan yüklenmez bizim maxicepte birkaç kişiden umutluyum rom konusunda

Apit"

Apit"

Üye
Vay be asparagas habere bk apple alacakmış!!! hem milli proje olsun hemde cıa nın fb nın oyuncağı üşkenin bi firması alsın ohhh.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bi ROOT ve ROM tamamdır :ehe

furkan5800

furkan5800

Üye
bi ROOT ve ROM tamamdır :ehe

aynen öyle sonra sınıftakiler para vasıtası ile güzelce satarız sonra bizim okulun bilgisayarcısı beni FBI bilgi işlemine yönlendirir ardından yazılım genel müdürü olurum ben

PriZm

PriZm

Üye
Apit";4296813' Alıntı:
Vay be asparagas habere bk apple alacakmış!!! hem milli proje olsun hemde cıa nın fb nın oyuncağı üşkenin bi firması alsın ohhh.
Ben öyle duydum.bağırtı yapıp gerginlik yaratmana gerek yok.

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
ben de galaxy tab diye duydum ama apple imkansız gibi görünüyor

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Ben bu konuda araştırma yapmıştım. GM almış ihaleyi.

by_oguz

by_oguz

Üye
fatih projesinde bildigim kadarıyla tablet in ilk ihalesini general mobile aldı. tabletlerin bir kısmını general mobile üretecek. bir kısmını ise samsung veya hatırlayamadıgım bir firma üretecek. apple kesinlikle yok.

cargo3230

cargo3230

Üye
Allah allah ben vestel aldı diye duymuştum o başka bişeymiydi hatta daha yazın mebin şartlarına uygun bi tablet yapmışlar ve ihaleye güçlü girmişlerdi falan neyse hayalmiydi rüyamda mı oldu bunlar bilmiyom kafa uçtuuuu.....:ehe:ehe

by_oguz

by_oguz

Üye
Allah allah ben vestel aldı diye duymuştum o başka bişeymiydi hatta daha yazın mebin şartlarına uygun bi tablet yapmışlar ve ihaleye güçlü girmişlerdi falan neyse hayalmiydi rüyamda mı oldu bunlar bilmiyom kafa uçtuuuu.....:ehe:ehe

bildiğim kadarıyla vestel akıllı tahta gibi bir şeyin ihalesini aldı fatih projesi için. tabletlerin bir kısmını gm aldı. tabletlerin diger kısmınıda samsung ile baska bir şirketten birisi alacak sanırım.

Sertug1991

Sertug1991

Üye
General Mobile E-Tab yapıcakmış Türkiye'de

djdeycan

djdeycan

Üye
vestel akıllı tahtaların ilk 80.bin lik ihalesini aldı 1,60 cm boyunda tahtaları yapıcak şçşndekş yazılm meb tarafından yapılcak bu kesin bilgi

djdeycan

djdeycan

Üye
babam vestelde çalışıyo ve bu işi yapanların arasında ;)

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
bu konuda başka neler biliyorsun bizi aydınatır mısın

__xXx__

__xXx__

Üye
beyler en son internetten okuduğum kadarı ile tablet bilgisayarları general mobile üretecek fakat yazılım kırılmasına önlem olarak pcye bağlantığında sadece şarj olacak diye duydum ne kadar doğru bilmiyorum bi siteden okudum linki bulabilirsem eklerim

İncİnat

İncİnat

Üye
    Konu Sahibi
bir root ile bir şeyi kalmaz :ehe

Üst Alt