Fatih Fener için geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fatih Fener için geliyor
Fatih Fener için geliyor

Sarı-lacivertlilerin, bugün Zenit'le bonservis ücretinde anlaşıp, Fatih Tekke'yi imza için İstanbul'a getirmeleri bekleniyor.

***​

Fatih için plan

Rus ekibi 'tamam' derse, golcü yıldıza gizlice imza attırılacak Resmi açıklama ise Anderlecht rövanşı sonrasına bırakılacak.

F.Bahçe'nin Zenit'e Fatih Tekke için verdiği süre bugün sona eriyor. Maç kadrolarına alınmayıp, Rusya defterini kapattığını açıklayan Fatih Tekke'nin bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor. F.Bahçe, golcü futbolcu için 6 milyon euro bonservis bedeli teklifini ilettikten sonra beklemeye başlamıştı. Zenit
ise, "Belki daha fazla kazanırız" diyerek transferi ağırdan aldı ama Rus ekibe daha cazip teklif gelmedi.

ROTA F.BAHÇE

Teknik direktör Zico'nun, "Gelirse hoş gelir. Seyretmedim ama tercümanımdan bilgi aldım" dediği Fatih Tekke'nin, "Bana en ciddi teklifi F.Bahçe yaptı" sözleri de milli oyuncunun rotasını belli ediyor. Fatih, Şampiyonlar Ligi'nde oynama arzusunun transferine yön vereceğini de ifade ediyordu.

10 NUMARA BOŞ!
F.Bahçe yönetimi, Zenit'ten gelecek müjdeli haberi beklerken, Anderlecht maçı öncesinde takımın motivasyonun bozulmaması için imzanın çarşamba gününden sonraya bırakılması da düşünülüyor. Fatih Tekke için hazırlanan 10 numaralı formaların da perşembe gününden itibaren satışa sunulacağı konuşuluyor.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Hayırlısı olsun.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hergün bir haber var ama daha göremedik Fatihi. :ehe

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ναη_нσιנ∂σηк;445477' Alıntı:
Hergün bir haber var ama daha göremedik Fatihi. :ehe

:pro::pro::pro::pro::pro:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...