Faster N9 Hakkında Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Faster N9 Hakkında Yardım
Arkadaşlar faster n9'u telefona yüklemeyi düşünüyorum. Bu programın telefona herhangi bir zararı olur mu ve programın kullanımı hakkında bilgi sahibi olan yazabilir mi lütfen? şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

pRime.

pRime.

Üye
stable sürümünü kurun, sorun olmaz. Yükledikten sonra cihazı yeniden başlatın. Fastern9'un arayüzü yoktur.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
peki hocam ana ekran uygulamasıyla veya qtweak ile herhangi bir çakışma söz konusu mudur?

fLuke!

fLuke!

Üye
Arkadaşlar faster n9'u telefona yüklemeyi düşünüyorum. Bu programın telefona herhangi bir zararı olur mu ve programın kullanımı hakkında bilgi sahibi olan yazabilir mi lütfen? şimdiden çok teşekkür ederim. İyi forumlar.
son sürümü stabil değil ama stabil bi sürümü var ben de şuan stabil olmayan yüklü bisorun görmedim.ama mesela şu var; fastern9 dan mı emin değilim bi uygulama kurarken kurulum bittiğinde bazen tüm açık pencereler kapanıyor. :d:

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi

son sürümü stabil değil ama stabil bi sürümü var ben de şuan stabil olmayan yüklü bisorun görmedim.ama mesela şu var; fastern9 dan mı emin değilim bi uygulama kurarken kurulum bittiğinde bazen tüm açık pencereler kapanıyor. :d:

hocam sıkıntı sadece o ise sorun değil ben şeyden çekiniyordum. sürekli yeniden başlatma gibi bir sorun oluşur mu diye korkuyordum ama pek çok forum sitesine baktım sorun yaşayan yok gibi. teşekkürler bilgilendirme için.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bende de son surum yuklu 1.1.5 olmasi gerek bende de tek sorun o, baska bi sorunla karsilasmadim. yalniz birde su var open mode'a gectigimden bu yana mesajlarda ara ara karisiklik oluyor daha evvelden yoktu buna bir cozum var mi arastirma yapmadim.

• Beğen
Tepkiler: vestes123
pRime.

pRime.

Üye
homescreen settings varsa sil qtweak ile sorunsuz çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: vestes123
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Son sürüm hangisi link'i vereydiniz bari :(

dawid

dawid

Üye
bu eski stabil bu da son surum saygilar

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
teşekkürler dawid :) şimdi stabil olan hangisi onu yükleyelim?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
1.0.1 stabil abi. qtweak uzerinden de yukleyebilirsin.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
aynen abi o zaman ilk linki yukleyeceksin.

fnldstntn

Üye
Stabil olmayanı yüklediğimde Speedx Oyununda takılmalar oluyordu...

dawid

dawid

Üye
[ENGİN];6238243' Alıntı:
eywallah abicim sana herkese selam:oke:

- - - Eklendi - - -

[ENGİN];6238243' Alıntı:
eywallah abicim sana herkese selam:oke:

fLuke!

fLuke!

Üye
bende 1.1.4 yüklü galiba

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
stabil olanı yükledim. telefon yararı var gerçekten. çok teşekkürler arkadaşlar.

Üst Alt