Yardım Farming Simulator 2015 Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Farming Simulator 2015 Açılmıyor

Oyunu açmaya çalışırken bu hata çıkıyor. Çözebilen varsa bir el atabilir mi? Teşekkürler.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

Oyunu açmaya çalışırken bu hata çıkıyor. Çözebilen varsa bir el atabilir mi? Teşekkürler.

şu videoyu izle işe yarayabilir.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

eğer işe yaramazsa alttaki linke göz at usta.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Çözüm yolu videoda ama o dll dosyalarını da bulsam iyi olacaktı. Yine de eyvallah çözüm kesin en azından.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Heyecandan 2.5 gb lik oyunu 1 saatte indirdim. benim ekran kartı 1 GB nwidia olduğu halde hantalladı.
oyun sorunsuz. türkçe dil desteği var,ama benim pc ye ağır geldiği için kaldırıp sildim malesef yine eski sürüme devam. :duvar2:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Allah Allah :D

yusuf2785

Üye
Arkadaşlar Ben Farmın Smılator 2015 i Kurdum ancak açıkınca su hata gelıyo

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Arkadaşlar Ben Farmın Smılator 2015 i Kurdum ancak açıkınca su hata gelıyo

ekran kartında 3D desteği olduğundan ve ekran kartına ait sürücülerin son sürümünün yüklü olduğundan emin olduktan sonra tekrar dene.

xkaralarx

Üye
ya arkadaşlar yardımcı olursanız sevinecem bir türlü açamadım şu oyunu lütfen yardım edin.oyunu kurmaya çalıştığımda dataS2.gar die dosyada takılı kalıyor ve oyun kurulmuyor

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
ya arkadaşlar yardımcı olursanız sevinecem bir türlü açamadım şu oyunu lütfen yardım edin.oyunu kurmaya çalıştığımda dataS2.gar die dosyada takılı kalıyor ve oyun kurulmuyor

İndirdiğin oyunun boyutu ne kadar. F ull hali 2.74 GB dir.

Sen oyunu bozuk veya hatalı indirmiş olabilirsin. Ayrıca indirdikten sonra yüklenecek dizinde en az 3 GB boş alan olması lazım. sağlam oyunu bende şu anda yüklü ve arada bir oynuyorum.

xkaralarx

Üye
oyun sizinki ile aynı boyuttadır.bu arada bilgisayarımda gerekli alan da var.

Enes3841

Üye
arkadaşlar bu oyunun belgelerime girin orda my games var oraya girin farmingsimulator2015 e girin rda game var xml uzantılı onu alın mediafireden veya başka bişe de paylaaşın o klasörü bana verin

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
arkadaşlar bu oyunun belgelerime girin orda my games var oraya girin farmingsimulator2015 e girin rda game var xml uzantılı onu alın mediafireden veya başka bişe de paylaaşın o klasörü bana verin

Ne yapmak istediğini yazarmısın. o dosyayı neden istiyorsun?

Üst Alt