Haber Farming Simulator 14 Windows Phone 8 Mağazasında!

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
Farming Simulator 14 Windows Phone 8 Mağazasında!
Günümüzde mobil oyunlar hayatımızın vazgeçilmezi.
Bugün gelen oyunda farming simulator 14 adındanda anlaşılacağı gibi bir 3 boyutulu 3d simulator oyunu ve çiftlikte geçen bir oyun aslında oyunun bilgisayar versiyonundan sonra tekrar mobil için aktif edildi güncelleme tarihi 21/2/2014. oyunun amacını tekrardan kısaca açıklıyım.
Oyunumuz çiftlikte geçiyor ve çiftlik oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre ayrıca oyunda lisanslı traktörler vb araçlar var oyunun fiyatı 6 tl ancak hakediyor diyebiliriz daha ucuz olmasını ve herkesin faydalanmasını umardık ama maalesef çünkü 6tl fiyat etiketine 2 öğün dürüm ayran ile karın doyuyor almadan önce bir kez daha düşünün :DBirde oyunun 1.versiyonu var o ise 8tl ancak bu varken onu kim alır tartışılır.
İşte Oyunun Linki:

• Beğen
Tepkiler: m542tf ve Aybin.Kilic

yunusiyunus

Üye
Teşekkürler bu oyunu çok seviyorum pcde de oynuyorum ama bu para verilmez yaf

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
RAM ?

yunusiyunus

Üye
Oluyor mu gerçekten

PureFood

PureFood

Üye
Geçen seneki versiyonunu indirmiştim bir aralar. Traktörü süremediğim için kaldırmıştım. Bunu indirmeyi düşünmüyorum bu sefer:) Teşekkürler Turbo eline sağlık

turbocore

turbocore

Üye
    Konu Sahibi
Geçen seneki versiyonunu indirmiştim bir aralar. Traktörü süremediğim için kaldırmıştım. Bunu indirmeyi düşünmüyorum bu sefer:) Teşekkürler Turbo eline sağlık
Bişey Değil Kardeşim :D

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
fiatı düşünce deneyelim teşekkürler

Üst Alt