Fansız bir bilgisayarda Isınma Sorunu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Rannny

Üye
    Konu Sahibi
Fansız bir bilgisayarda Isınma Sorunu ?
Acer E3 112 Markalı bir bilgisayar kullanıyorum.
Fanı olmadığı için ısınma yaptığının farkındayım fakat son 1.5 yıla yakın aşırı bir ısınma yapmaya başladı Termal macun değişiyormu hiç bilmiyorum araştırdım o kadar bu pc ile alakalı bir termal macunu tamiri yapmamış bilgisi olandan tavsiye alabilirim.

PALA.

PALA.

Üye
Evet macun yenileme cep telefonlarıda dahil tüm tablet ve bilgisayarlarda yapılır. Kullandığınız macun uzun ömürlü ve kaliteli birşey olsun.
Videoda 5. dakikadan sonra görünen soğutma bloğunu söküp, termal macunu yenileyebilirsiniz. Isınma yüklü sistem ve programlardan kaynaklanabilir.

• Beğen
Tepkiler: Rannny ve MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Isınıyor Dediğin Çok Fark Olmaması Gerk

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Laptop soğutucu almalısın. Yerden yüksek zemine koymalısın

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Rannny

Üye
    Konu Sahibi
Laptop soğutucu almalısın. Yerden yüksek zemine koymalısın
Laptop soğutucu almak ıstedim fakat kasa full kapalı açık yerler sadece usb yerleri :) fanı olmadığı için tasarım böyle yapılmış
Mesaj birleştirildi:

Isınıyor Dediğin Çok Fark Olmaması Gerk
Klavye tarafından ısındığını farketmıyordum Şu zaman içinde baktığımda sıkıntı var gibi hissediyorum ısı konusunda
Mesaj birleştirildi:

Evet macun yenileme cep telefonlarıda dahil tüm tablet ve bilgisayarlarda yapılır. Kullandığınız macun uzun ömürlü ve kaliteli birşey olsun.
Videoda 5. dakikadan sonra görünen soğutma bloğunu söküp, termal macunu yenileyebilirsiniz. Isınma yüklü sistem ve programlardan kaynaklanabilir.
Bugün veya yarın bakmayı düşünüyorum.
Isınma programlardan olabilir doğrudur termal macunu değiştirdiğim zaman belli olucak

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt