Falcao'dan Real Madrid'e hodri meydan

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Falcao'dan Real Madrid'e hodri meydan
Atletico Madrid'in yıldız golcüsü Radamel Falcao, haftasonu Santiago Bernabeu'da karşılaşacakları Real Madrid'den korkmadıklarını söyledi.

Rakibini 1999 yılından beri mağlup edemeyen Atletico Madrid, uzun bir süredir ilk defa, bir Madrid derbisine Real Madrid'in puan olarak önünde giriyor.

Bu sezon formunun zirvesinde olan Falcao, AS'a yaptığı açıklamada mücadeleyi değerlendirirken "Oyuncular sahaya her zaman galibiyet amacıyla çıkarlar. Ben beraberliğe asla razı gelmem. Maçın gelişim seyrine göre beraberlik iyi bir sonuç olabilir ama sahaya bu amaçla çıkmam. Rakibimizi yenmek her zaman önemli bir hedeftir." şeklinde konuştu.

Derbi atmosferlerine aşina olduğunu kaydeden Kolombiyalı yıldız, "Ben birçok derbide forma giydim. Bu atmosferlere yatkınım. Ama koşulları düşünmeden her zamanki gibi galibiyete odaklanmalıyız. Yolumuza çok güçlü bir şekilde devam ediyoruz. İki takımın da içinde bulunduğu durum ortada. Tek hedef kazanmak olacak." sözlerini kullandı.

Radamel Falcao, bu sezon La Liga'da çıktığı 12 maçta rakip filelere 11 gol bıraktı.

Black-killing

Black-killing

Üye
Bir Atletico taraflarının sözleri ; " Biz ne zaman üstte olsakda Madrid bize 4 attı. Onun için fazla umudumuz yok " :D

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
beraberlik

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Real madrid kazanacaktır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...