FaceLock v1.00(1) S60v5 özel (yüz tanıma özelligi ile kilit açmak )


ateskurt

Üye
nerde link
rica ederim :) uygulamada oda düşünülmüş baktınız algılamadı kilit kodunu girerek te açabilirsiniz :oke:
linkk nerde nereden indiricemmm
 

kursat789

Üye
TeşekkürlerSağol
 
kalpsizreis

kalpsizreis

Üye
usta indirme linki nerde?
 
xmustx

xmustx

Üye
@anılbaran sana diyo :)
 

awaza çiya

Üye
nereden indiriyoruz
 
utt2

utt2

Üye
helal beeeee teşekürler
 
Marco Laren

Marco Laren

Üye
link yenileseniz
 
Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
@anılbaran link lerde indirme yeri yok
@anılbaran senin şu huyuna sinir oluyorum bi konu açıyorsun foto moto felan koyuyon ama kurma dosyası nerde yok bilerekmi yapıyosun atmayımı unutuorsun yoksa atarken sorunmu çıkıyor şunu bi söyle ona göre davranalım
 
Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
Tmm benim eklenti özelliğim açık olmadığı için ne olup bittiğini hiç bilmiyorum
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt