Facebook'ta Ahlaksız Tuzak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Facebook'ta Ahlaksız Tuzak
Facebook profillerinden çaldığı fotoğrafları ***** sitelere veren bir kişi tutuklandı!

ABD'de Minnesota'da yaşayan Timothy Noirjean (26), Facebook'ta arkadaş olup güvenlerini kazandığı kişilerin profillerindeki fotoğraflarını çalıp ***** sitelere verdi.

İKİNCİ ŞOK

Sekiz kadının fotoğrafını çalan Noirjean, fotoğrafların ***** sitelerden kaldırılamayacağının açıklanmasıyla mağdurlara ikinci şoku yaşattı.

13 ayrı kimlik hırsızlığıyla suçlanan gencin bilgisayarından 235 kadına ait mail adresi, güvenlik bilgisi ve kadın isimleri ile fotoğraflarla dolu 92 dosya kaydı çıktı.

Yaptığının suç olduğunu bilmediğini iddia eden Noirjean, mahkeme tarihini bekliyor

Konu Sahibi
heç yaa profıl resmı koyamıyorum artık dermısım .D

ben güvenlik amaçlı duvarımı kitledim.öbür türlü dolandırıcılar çöpçatan sitelerine falan koyabiliyormuş .

Kral 63

Üye
Kendini iyi sevdirmiş

MetQ7

Üye
Yeni bir facebook dalgası daha

Konu Sahibi
ben güvenlik amaçlı duvarımı kitledim.öbür türlü dolandırıcılar çöpçatan sitelerine falan koyabiliyormuş .

duvarla ne alakası varkı ona bakılırsa benım hersey kılıtlı
arkadas ıstegı ble kapalı
ama çalan her turlu çalar heralde en azından profl resmını kendı resmın yapmssan ble alır

duvarla ne alakası varkı ona bakılırsa benım hersey kılıtlı
arkadas ıstegı ble kapalı
ama çalan her turlu çalar heralde en azından profl resmını kendı resmın yapmssan ble alır

Benım profil resmımı faceden calıp cok afedersınız jigolo sitesine koymuslardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...